Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Digital 8A

1 349 Kč
1 115 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Digital 8A

Školní batoh Bagmaster již při první příležitosti vzbudí zájem každého dítěte svým nadčasovým designem a smyslem pro ergonomii. Tento sympatický batoh do školy skvěle kopíruje dětská záda a nezatěžuje tolik páteř. Dále by vás měla nadchnout zadní panel s anatomickým tvarem a rovněž také odlehčená konstrukce s nízkou gramáží. Díky vyhovujícímu objemu 23 l si dítě zvládne do školního batohu vložit veškeré školní pomůcky, čemuž viditelně pomáhá organizace úložných prostor batohu. Jeho výbava zahrnuje dokonce i kapsu na notebook. Výbornou zprávou je, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Digital 8A vašeho školáka nijak nepřetíží, jelikož váží pouze 0,8 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky.

Vybrané rysy školního batohu Bagmaster Školní batoh Digital 8A

  • Anatomicky uzpůsobená zadní část
  • Odlehčená nosná konstrukce
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh Digital 8A má také kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,8 kg
  • Určení: pro holky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster je opatřen anatomicky tvarovanými zády, takže se hodí pro každé dítě. V tomto školním batohu se ukrývá i kapsa na notebook. Díky pevnému dnu nemusíte mít strach, že se při prudkém položení na zem uvnitř něco poškodí. Hrudní pásek se dá nastavit podle potřeb dítěte.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,8 kg
Objem 23 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Nastavitelný hrudní pásek, Kapsa na notebook, Pevné dno, Odlehčená konstrukce, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Boční kapsy ze síťoviny

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 35 cm
Délka / Hloubka 24 cm
Kód:  HRAbz06433
Prod. číslo:  8591805008169
P-DC1-WEB08