Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh Epson 8B

1 439 Kč
1 189 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Epson 8B

Školní batoh Bagmaster s jistotou uchvátí každé dítě i jeho rodiče neotřelým designem a škálou praktických funkcí. Tento perfektní batoh do školy sedí na zádech přesně tam, kde má, a nezatěžuje tak dětskou páteř. Dále vás nadchne anatomické polstrování zadního panelu. Díky příjemnému objemu 16 l může školní batoh pojmout nejen velkou svačinu, ale samozřejmě hlavně učebnice a sešity, tomu napomůže rozčlenění batohu na praktické části. Pro zajištění větší bezpečnosti je vybaven reflexními prvky. Nechybí mu ani kapsa na láhev. Výbornou vlastností je i to, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Epson 8B záda školáka téměř nezatíží, protože váží pouhých 0,96 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Klíčové prvky školního batohu Bagmaster Školní batoh Epson 8B

  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Anatomický tvar zádové části
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,96 kg
  • Určení: pro kluky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster disponuje anatomicky tvarovanými zády, takže se bude dobře nosit. Ve své konstrukci má zabudovanou kapsu na láhev. Díky tomu bude mít vaše ratolest ve škole pití vždy u sebe. Bagmaster Školní batoh Epson 8B je opatřen přední kapsou, do které lze uložit menší potřeby do školy. Má prodyšné polstrování zad. Jelikož má pevné dno, tak se nemusíte strachovat, že se něco při prudkém položení batohu na zem poškodí. O viditelnost vašeho dítěte se starají reflexní prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,96 kg
Objem 16 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Přední kapsa, Pevné dno, Prodyšné polstrování zad, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy

Rozměry (V × Š × D)

Výška 38 cm
Šířka 26 cm
Délka / Hloubka 19 cm
Kód:  HRAbz06422
Prod. číslo:  8591805008398
P-DC1-WEB04