Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Erasmus 9A

1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Erasmus 9A

Školní batoh Bagmaster stoprocentně zaujme jak školou povinné děti, tak i jejich rodiče neotřelým vzhledem a ergonomií. S objemem 17 l může školní batoh pojmout nejen sešity a učebnice, ale i vydatnou svačinu, čemuž napomůže organizace úložných prostor batohu. Díky reflexním prvkům je zajištěna větší bezpečnost při cestách do školy. Součástí jeho výbavy je i kapsa na notebook. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. Každý rodič navíc určitě přivítá, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Erasmus 9A zatíží vašeho školáka vahou jen 1,1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kohokoliv.

Klíčové vlastnosti školního batohu Bagmaster Školní batoh Erasmus 9A

  • Integrované reflexní prvky
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh Erasmus 9A disponuje i kapsou na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,1 kg
  • Určení: pro kohokoliv

Výbava školního batohu Bagmaster

Ve své konstrukci má zabudovanou kapsu na láhev. Díky tomu bude mít vaše ratolest ve škole pití vždy u sebe. Polstrování zad je prodyšné. V tomto školním batohu se ukrývá i speciální kapsa na notebook. Větší bezpečnost je zajištěna díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 12 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,1 kg
Objem 17 l
Výbava Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Prodyšné polstrování zad, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip

Rozměry (V × Š × D)

Výška 50 cm
Šířka 33 cm
Délka / Hloubka 10,5 cm
Kód:  HRAbz06456
Prod. číslo:  8591805010056
P-DC1-WEB13