Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh Galaxy 9B

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Galaxy 9B

Školní batoh Bagmaster bezesporu vzbudí zájem všech školáků svou originální vizáží a důrazem na funkčnost. Tento bezvadný školní batoh plně respektuje dětská záda, kterým se výborně přizpůsobí. Dále by vás měla nadchnout anatomické polstrování v zadní části. S pěkným objemem 17 l nebude mít školní batoh problém pojmout veškeré učebnice a sešity, což velmi ulehčí praktické rozdělení vnitřního prostoru. Pro větší bezpečnost při cestách do školy byl opatřen reflexními prvky. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. Určitě oceníte také to, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Galaxy 9B váží jenom 1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky. Je nutné počítat se šířkou popruhů 6,5 cm.

Podstatné znaky školního batohu Bagmaster Školní batoh Galaxy 9B

  • Odolný proti vodě
  • Integrované reflexní prvky
  • Anatomicky uzpůsobená zadní část
  • Šířka popruhů činí 6,5 cm
  • Hmotnost se vyšplhala na 1 kg
  • Určení: pro holky

Výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster má anatomicky tvarovaná záda, takže nebude nepříjemný pro záda vašeho miláčka. Do jeho konstrukce byla zabudována i kapsa na láhev. Vaše ratolest tak bude mít pití ve škole vždy u sebe. Ve výbavě má i speciální kapsičku na mobilní telefon. Je vybaven pevným dnem, takže se nemusíte bát, že se něco při prudkém položení batohu na zem poškodí. Tento školní batoh Bagmaster disponuje voděodolností. Hrudní pásek můžete nastavit přesně podle potřeb dítěte. Vaše dítě bude skvěle viděno díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1 kg
Objem 17 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Nastavitelný hrudní pásek, Voděodolný, Pevné dno, Kapsička na mobilní telefon, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip
Šířka popruhů 6,5 cm

Rozměry (V × Š × D)

Výška 40 cm
Šířka 29 cm
Délka / Hloubka 21 cm
Kód:  HRAbz06440
Prod. číslo:  8591805009500
P-DC1-WEB24