Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Gen 20B

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Gen 20B

Školní batoh Bagmaster od prvního setkání přitáhne pozornost nejen dětí, ale i jejich rodičů svým neotřelým provedením a užitnými vlastnostmi. Komfort při nošení vylepšují hlavně popruhy s možností vlastního nastavení délky. S pěkným objemem 17 l nebude mít školní batoh problém pojmout potřeby pro každý školní den, čemuž napomůže vnitřní dělení batohu. Reflexní prvky zajistí větší viditelnost vašeho dítěte. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. A přitom sám školní batoh Bagmaster Školní batoh Gen 20B záda školáka téměř nezatíží, protože váží jenom 0,99 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Nejdůležitější přednosti školního batohu Bagmaster Školní batoh Gen 20B

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster můžete nastavit
  • Reflexní prvky zvyšující viditelnost v šeru a tmě
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,99 kg
  • Určení: pro kluky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Tento školní batoh je vybaven nastavitelnými ramenními popruhy. Budete jej tak schopni ideálně upravit přesně pro záda vašeho miláčka. Do jeho konstrukce byla zabudována i kapsa na láhev. Díky tomu bude mít vaše ratolest ve škole pití vždy u sebe. Má pevné dno, takže se nemusíte bát, že se něco při položení na zem poškodí. Hrudní pásek snadno nastavíte podle potřeb dítěte. Jeho nedílnou součástí jsou reflexní prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,99 kg
Objem 17 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Nastavitelný hrudní pásek, Pevné dno, Přední kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 40 cm
Šířka 29 cm
Délka / Hloubka 21 cm
Kód:  HRAbz06513
Prod. číslo:  8591805010247
P-DC1-WEB04