Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Madison 7B

849 Kč
702 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Madison 7B

Školní batoh Bagmaster od první chvíle získá pozornost všech malých studentů i jejich rodičů svým propracovaným designem a užitnými vlastnostmi. Tento odolný školní batůžek plně respektuje dětskou páteř a výborně sedí na zádech. Dále by vás měla nadchnout anatomicky tvarovaná zadní část. Díky příjemnému objemu 24 l pojme školní batoh veškeré potřeby pro výuku včetně svačiny, tomu napomůže přehledné vnitřní rozdělení batohu. Pro větší bezpečnost vašeho dítěte při cestách do školy má reflexní prvky. Samotný školní batoh Bagmaster Školní batoh Madison 7B váží přijatelných 1,16 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky. Je nutné počítat se šířkou popruhů 7 cm.

Podstatné vlastnosti školního batohu Bagmaster Školní batoh Madison 7B

  • Nepromokavé provedení
  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Anatomické tvarování zádové části
  • Šířka popruhů činí 7 cm
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,16 kg
  • Určení: pro holky

Výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster je opatřen anatomicky tvarovanými zády, takže se hodí pro každé dítě. Ve výbavě má i speciální kapsičku na mobilní telefon. Je vybaven pevným dnem, takže se nemusíte bát, že se něco při položení na zem poškodí. Tento školní batoh Bagmaster je voděodolný. Hrudní pásek budete schopni nastavit podle potřeb dítěte. Jeho nedílnou součástí jsou reflexní prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,16 kg
Objem 24 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Nastavitelný hrudní pásek, Voděodolný, Pevné dno, Kapsička na mobilní telefon, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip, Boční kapsy ze síťoviny
Šířka popruhů 7 cm

Rozměry (V × Š × D)

Výška 48 cm
Šířka 30 cm
Délka / Hloubka 20 cm
Kód:  HRAbz06434
Prod. číslo:  8591805007759
P-DC1-WEB08