Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Meadow 01 A

509 Kč
421 Kč bez DPH

Bagmaster Meadow 01 A

Školní batoh Bagmaster hned na prvním setkání potěší nejen vašeho potomka, ale i vás svým promyšleným zpracováním a důrazem na funkční výbavu. Vyšší pohodlí při nošení přináší i popruhy, jejichž délku snadno přizpůsobíte dítěti na míru. Vzhledem k dostatečnému objemu 23 l si dítě zvládne do školního batohu vložit všechno potřebné pro celý den ve výuce, s čímž koresponduje členění prostoru na jednotlivé části. Díky reflexním prvkům je zajištěna větší bezpečnost při cestách do školy. Součástí jeho výbavy je i kapsa na notebook. Skvělé navíc je, že školní batoh Bagmaster Meadow 01 A vašeho školáka nijak nepřetíží, jelikož váží přijatelných 1,2 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kohokoliv.

Podstatné přednosti školního batohu Bagmaster Meadow 01 A

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster lze snadno nastavit
  • Reflexní prvky zvyšující viditelnost v šeru a tmě
  • Školní batoh Bagmaster Meadow 01 A má ve své výbavě i kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,2 kg
  • Určení: pro kohokoliv

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Tento školní batoh je vybaven nastavitelnými ramenními popruhy. Vaše dítě si tak může jeho polohu na zádech upravit dle svých potřeb. Můžete počítat s prodyšným polstrováním zad. Má také boční elastické kapsy pro uložení příslušenství. V tomto školním batohu si našla místo i kapsa na notebook. Reflexní prvky zajistí větší bezpečnost při cestách do školy či ze školy.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,2 kg
Objem 23 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Vyztužená záda, Prodyšné polstrování zad, Boční elastické kapsy

Rozměry (V × Š × D)

Výška 45 cm
Šířka 35 cm
Délka / Hloubka 23 cm
Kód:  HRAb1446
Prod. číslo:  8591805004734
P-DC1-WEB14