Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Mercury 9A

1 989 Kč
1 644 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Mercury 9A

Školní batoh Bagmaster od prvního momentu přiláká pozornost vašeho dítěte stylovým vzhledem i důrazem na funkčnost a ergonomii. Tento sympatický školní batůžek dobře sedí na zádech. Dále vás nadchne anatomické tvarování v zadní části. S objemem 19 l může školní batoh pojmout kromě učebnic také řádně velkou svačinu, čemuž zřetelně napomáhá členění vnitřku batohu. Díky reflexním prvkům je zajištěna větší bezpečnost při cestách do školy. Nechybí mu ani kapsa na láhev. Výbornou vlastností je i to, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Mercury 9A vašeho školáka nijak nepřetíží, jelikož váží přijatelných 0,99 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky. Tento školní batoh má šířku popruhů 6,5 cm.

Zásadní přednosti školního batohu Bagmaster Školní batoh Mercury 9A

  • Provedení odolné proti vodě
  • Integrované reflexní prvky
  • Anatomicky uzpůsobená zadní část
  • Šířka popruhů činí 6,5 cm
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,99 kg
  • Určení: pro holky

Výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster dostal anatomicky tvarovaná záda, takže se bude dobře nosit. Ve své konstrukci ukrývá také kapsu na láhev. Díky tomu bude mít vaše ratolest pití při každé příležitosti ve škole u sebe. Jeho výbava zahrnuje i speciální kapsičku na mobilní telefon. Díky pevnému dnu nemusíte mít strach, že se něco při položení na zem poškodí. Školní batoh Bagmaster disponuje voděodolností. Hrudní pásek budete schopni nastavit podle potřeb dítěte. Vaše dítě bude vždy vidět díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,99 kg
Objem 19 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Nastavitelný hrudní pásek, Voděodolný, Pevné dno, Kapsička na mobilní telefon, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip
Šířka popruhů 6,5 cm

Rozměry (V × Š × D)

Výška 41 cm
Šířka 30 cm
Délka / Hloubka 20 cm
Kód:  HRAbz06437
Prod. číslo:  8591805009463
P-DC1-WEB18