Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Messenger 20A

1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Messenger 20A

Školní batoh Bagmaster hned od začátku získá pozornost všech malých studentů i jejich rodičů svou propracovaností a velkým důrazem na praktickou funkčnost. S příjemným objemem 17 l si můžete dovolit do školního batohu naskládat veškeré učebnice a sešity, což velmi usnadní přehledné uspořádání batohu na jednotlivé přihrádky. Díky reflexním prvkům je zajištěna větší bezpečnost při cestách do školy. Do jeho výbavy se dostala i kapsa na notebook. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. Skvělé navíc je, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Messenger 20A zatíží školáka jen minimálně, protože váží jenom 0,98 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kohokoliv.

Nejdůležitější výhody školního batohu Bagmaster Školní batoh Messenger 20A

  • Integrované reflexní prvky
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh Messenger 20A disponuje i kapsou na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,98 kg
  • Určení: pro kohokoliv

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

V jeho konstrukci se ukrývá také kapsa na láhev. Vaše ratolest tak bude mít ve škole pití vždy u sebe. Polstrování zad je prodyšné. V tomto školním batohu si našla místo také speciální kapsa pro notebook. Díky pevnému dnu nemusíte mít strach, že se něco při položení na zem poškodí. Díky reflexním prvkům bude vaše dítko skvěle vidět.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 12 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,98 kg
Objem 17 l
Výbava Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Hrudní popruh, Pevné dno, Prodyšné polstrování zad, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip

Rozměry (V × Š × D)

Výška 45 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 10 cm
Kód:  HRAbz06453
Prod. číslo:  8591805011015
P-DC1-WEB02