Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Ori 9B

1 549 Kč
1 280 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Ori 9B

Školní batoh Bagmaster od první chvíle přitáhne pozornost nejen dětí, ale i jejich rodičů svým neobvyklým vzhledem a množstvím funkcí. Tento perfektní batoh do školy sedí na zádech přesně tam, kde má, a nezatěžuje tak dětskou páteř. Dále vás nadchne anatomické tvarování v zadní části. S příjemným objemem 15 l nebude mít vaše dítě problém přenášet veškeré školní pomůcky, čemuž znatelně pomáhá přehledné členění batohu. Reflexní prvky zajistí větší viditelnost vašeho dítěte. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. S potěšením jistě uvítáte, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Ori 9B vykazuje hmotnost jen 0,76 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kohokoliv. Tento školní batoh má šířku popruhů 7 cm.

Klíčové rysy školního batohu Bagmaster Školní batoh Ori 9B

  • Nepromokavé provedení
  • Reflexní prvky zvyšující viditelnost v šeru a tmě
  • Anatomické tvarování zádové části
  • Šířka popruhů činí 7 cm
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,76 kg
  • Určení: pro kohokoliv

Výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster má anatomicky tvarovaná záda, takže se hodí pro každé dítě. Jeho konstrukce byla opatřena i kapsou na láhev. Vaše ratolest tak bude mít pití ve škole vždy u sebe. Je vybaven speciální kapsičkou na mobilní telefon. Je vybaven pevným dnem, takže se nemusíte bát, že se něco při prudkém položení batohu na zem poškodí. Tento školní batoh Bagmaster disponuje voděodolností. Hrudní pásek lze snadno nastavit podle potřeb dítěte. Jeho nedílnou součástí jsou reflexní prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 12 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,76 kg
Objem 15 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Nastavitelný hrudní pásek, Voděodolný, Pevné dno, Kapsička na mobilní telefon, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip
Šířka popruhů 7 cm

Rozměry (V × Š × D)

Výška 47 cm
Šířka 35 cm
Délka / Hloubka 10 cm
Kód:  HRAbz06460
Prod. číslo:  8591805009869
P-DC1-WEB24