Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh Quantum 9A

1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Quantum 9A

Školní batoh Bagmaster stoprocentně uchvátí srdce vašeho školáka dokonalým zpracováním i důrazem na funkčnost a ergonomii. S vyhovujícím objemem 11 l vměstnáte do školního batohu nejen sešity a učebnice, ale i vydatnou svačinu, s čímž koresponduje přehledné rozčlenění batohu na jednotlivé komory. Díky reflexním prvkům je zajištěna větší bezpečnost při cestách do školy. Do jeho výbavy se dostala i kapsa na notebook. Nechybí mu ani kapsa na láhev. Samotný školní batoh Bagmaster Školní batoh Quantum 9A dítě lehce unese, protože má hmotnost pouze 0,94 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kohokoliv.

Podstatné parametry školního batohu Bagmaster Školní batoh Quantum 9A

  • Integrované reflexní prvky
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh Quantum 9A disponuje i kapsou na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,94 kg
  • Určení: pro kohokoliv

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Nesmí chybět ani kapsa na láhev. Díky tomu může vaše ratolest snadno dodržovat pitný režim. Bagmaster Školní batoh Quantum 9A má přední kapsu, do které lze uložit například svačinu. Má prodyšné polstrování zad. V tomto školním batohu se ukrývá také speciální kapsa na notebook. Jeho nedílnou součástí jsou reflexní prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 12 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,94 kg
Objem 11 l
Výbava Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Hrudní popruh, Přední kapsa, Prodyšné polstrování zad, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy

Rozměry (V × Š × D)

Výška 45 cm
Šířka 33 cm
Délka / Hloubka 8 cm
Kód:  HRAbz06461
Prod. číslo:  8591805010063
P-DC1-WEB02