Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Spider 20C

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Spider 20C

Školní batoh Bagmaster jednoznačně uchvátí každé dítě i jeho rodiče svým stylovým designem a praktickou funkčností s důrazem na ergonomii. Pocit pohodlí umocňují samozřejmě i snadno nastavitelné popruhy. Díky příjemnému objemu 19 l do tohoto školního batohu hravě uschováte nejen velkou svačinu, ale samozřejmě hlavně učebnice a sešity, o což se postará přehledné vnitřní rozdělení batohu. Reflexní prvky zajistí větší viditelnost vašeho dítěte. Nechybí mu ani kapsa na láhev. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Spider 20C vykazuje hmotnost pouze 0,92 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Hlavní prvky školního batohu Bagmaster Školní batoh Spider 20C

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster jsou nastavitelné
  • Reflexní prvky zvyšující viditelnost v šeru a tmě
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,92 kg
  • Určení: pro kluky

Výbava školního batohu Bagmaster

Tento školní batoh disponuje nastavitelnými ramenními popruhy. Lze ho tak dítku na zádech nastavit přesně podle jeho potřeb. Ve své konstrukci ukrývá také kapsu na láhev. Díky tomu může vaše ratolest snadno dodržovat pitný režim. Má pevné dno, takže se nemusíte bát, že se něco při prudkém položení batohu na zem poškodí. Vaše dítě bude vždy vidět díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,92 kg
Objem 19 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Pevné dno, Přední kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 40 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 20 cm
Kód:  HRAbz06507
Prod. číslo:  8591805010278
P-DC1-WEB27