Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh Supernova 20A

1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Supernova 20A

Školní batoh Bagmaster bezpochyby získá pozornost všech malých studentů i jejich rodičů neotřelým vzhledem a praktickou funkčností. Tento pěkný školní batoh byl navržen pro skutečně pohodlné nošení na zádech. Dále vás nadchne anatomicky polstrovaný zadní panel a zároveň nosná konstrukce s nízkou hmotností. S vyhovujícím objemem 23 l pobere školní batoh potřebné sešity a učebnice, čemuž zřetelně napomáhá členění vnitřku batohu. Pro větší bezpečnost při cestách do školy byl opatřen reflexními prvky. Každý rodič navíc určitě přivítá, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Supernova 20A záda školáka téměř nezatíží, protože váží pouhých 0,7 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky.

Nejpodstatnější přednosti školního batohu Bagmaster Školní batoh Supernova 20A

  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Anatomické tvarování zádové části
  • Lehká nosná konstrukce
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,7 kg
  • Určení: pro holky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster je opatřen anatomicky tvarovanými zády, takže se hodí pro každé dítě. Polstrování zad je prodyšné. O viditelnost vašeho dítěte se starají reflexní prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,7 kg
Objem 23 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Prodyšné polstrování zad, Odlehčená konstrukce, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip, Boční kapsy ze síťoviny

Rozměry (V × Š × D)

Výška 47 cm
Šířka 33 cm
Délka / Hloubka 26 cm
Kód:  HRAbz06429
Prod. číslo:  8591805010469
P-DC1-WEB29