Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh Theory 20A

1 989 Kč
1 644 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Theory 20A

Školní batoh Bagmaster hned od začátku přiláká pozornost všech školou povinných krásným a promyšleným vyhotovením a ergonomií. Plný komfort při užívání přináší mimo jiné i popruhy, které snadno nastavíte dle velikosti postavy. Díky příjemnému objemu 24 l může školní batoh pojmout veškeré školní pomůcky, o což se postará uspořádání vnitřního prostoru batohu. Pro větší bezpečnost při cestách do školy byl opatřen reflexními prvky. Nechybí mu ani kapsa na láhev. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Theory 20A vykazuje hmotnost jenom 1,18 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky.

Klíčové znaky školního batohu Bagmaster Školní batoh Theory 20A

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster lze snadno nastavit
  • Reflexní prvky pro vyšší pasivní bezpečnost
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,18 kg
  • Určení: pro holky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Tento školní batoh je vybaven nastavitelnými ramenními popruhy. Vaše dítě si tak může jeho polohu na zádech upravit dle svých potřeb. V jeho konstrukci naleznete i kapsu na láhev. Díky tomu bude mít vaše ratolest pití při každé příležitosti ve škole u sebe. Jelikož má pevné dno, tak se nemusíte strachovat, že se při prudkém položení na zem uvnitř něco poškodí. Větší bezpečnost je zajištěna díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,18 kg
Objem 24 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Pevné dno, Přední kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 44,5 cm
Šířka 30 cm
Délka / Hloubka 22 cm
Kód:  HRAbz06501
Prod. číslo:  8591805010315
P-DC1-WEB09