Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Bagmaster Školní batoh Theory 20B

1 989 Kč
1 644 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Theory 20B

Školní batoh Bagmaster bezpochyby přiláká pozornost vašeho dítěte svou originální vizáží a množstvím funkčních prvků. Vyšší pohodlí při nošení přináší i popruhy, jejichž délku snadno přizpůsobíte dítěti na míru. Vzhledem k objemu 24 l vměstnáte do školního batohu potřebné učebnice i pořádnou svačinu, o což se také postará přehledné rozdělení uvnitř batohu. Pro zajištění větší bezpečnosti je vybaven reflexními prvky. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. Skvělé navíc je, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Theory 20B zatíží školáka vahou pouhých 1,18 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Zásadní přednosti školního batohu Bagmaster Školní batoh Theory 20B

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster jsou nastavitelné
  • Integrované reflexní prvky
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,18 kg
  • Určení: pro kluky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Tento školní batoh má nastavitelné ramenní popruhy. Lze ho tak dítku na zádech nastavit přesně podle jeho potřeb. Jeho konstrukce ukrývá i kapsu na láhev. Díky tomu může vaše ratolest snadno dodržovat pitný režim. Je vybaven pevným dnem, takže se nemusíte bát, že se při prudkém položení na zem uvnitř něco poškodí. Díky reflexním prvkům bude vaše dítko skvěle vidět.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,18 kg
Objem 24 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Pevné dno, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 44,5 cm
Šířka 30 cm
Délka / Hloubka 22 cm
Kód:  HRAbz06502
Prod. číslo:  8591805010322
P-DC1-WEB09