Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Theory 9A

1 989 Kč
1 644 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Theory 9A

Školní batoh Bagmaster jednoznačně přiláká pozornost nejen dětí, ale také rodičů svým promyšleným zpracováním a škálou praktických funkcí. Pohodlné nošení v mnohém vylepšují popruhy, které umožňují vlastní nastavení. Díky solidnímu objemu 24 l zvládne školní batoh pojmout všechny nezbytné učebnice i velkou svačinu, čemuž napomůže členění vnitřku batohu. Díky reflexním prvkům bude vaše dítě při cestách do školy lépe viděno. Nechybí mu ani kapsa na láhev. Sám o sobě školní batoh Bagmaster Školní batoh Theory 9A zatíží vašeho školáka vahou pouhých 1,18 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky.

Hlavní parametry školního batohu Bagmaster Školní batoh Theory 9A

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster můžete nastavit
  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,18 kg
  • Určení: pro holky

Výbava školního batohu Bagmaster

Tento školní batoh disponuje nastavitelnými ramenními popruhy. Budete jej tak schopni ideálně upravit přesně pro záda vašeho miláčka. Do jeho konstrukce byla zabudována i kapsa na láhev. Díky tomu bude mít vaše ratolest pití vždy u sebe. Má pevné dno, takže se nemusíte bát, že se něco při položení na zem poškodí. Díky reflexním prvkům bude vaše dítko skvěle vidět.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,18 kg
Objem 24 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Pevné dno, Přední kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 44,5 cm
Šířka 30 cm
Délka / Hloubka 22 cm
Kód:  HRAbz06503
Prod. číslo:  8591805009418
P-DC1-WEB03