Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Theory 9C

1 989 Kč
1 644 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Theory 9C

Školní batoh Bagmaster na první pohled přiláká zájem všech školáků svým neotřelým provedením a důrazem na ergonomii. Lehkost a pohodlí při nošení garantují mimo jiné popruhy, které umožňují vlastní nastavení. S vyhovujícím objemem 24 l do školního batohu snadno naskládáte všechno potřebné pro celý den ve výuce, s čímž koresponduje přehledné rozdělení uvnitř batohu. Reflexní prvky zajistí větší viditelnost vašeho dítěte. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. Jistě uvítáte také to, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Theory 9C zatíží vašeho školáka vahou jen 1,18 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Klíčové prvky školního batohu Bagmaster Školní batoh Theory 9C

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster můžete nastavit
  • Reflexní prvky zvyšující viditelnost v šeru a tmě
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,18 kg
  • Určení: pro kluky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Tento typ školního batohu má nastavitelné ramenní popruhy. Lze ho tak dítku na zádech nastavit přesně podle jeho potřeb. Jeho konstrukce ukrývá i kapsu na láhev. Vaše ratolest tak bude mít ve škole pití vždy u sebe. Jelikož má pevné dno, tak se nemusíte strachovat, že se při prudkém položení na zem uvnitř něco poškodí. Vaše dítě bude skvěle viděno díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,18 kg
Objem 24 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Pevné dno, Přední kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 44,5 cm
Šířka 30 cm
Délka / Hloubka 22 cm
Kód:  HRAbz06505
Prod. číslo:  8591805009432
P-DC1-WEB08