Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Boston 20B

1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Boston 20B

Školní batoh Bagmaster od prvního setkání uchvátí srdce vašeho školáka svou propracovaností a škálou praktických prvků. Tento příjemný školní batůžek ocení zcela jistě i záda malých školáků. Pocit pohodlí umocňují samozřejmě i popruhy, jejichž délku snadno přizpůsobíte dítěti na míru. Dále vás nadchne zádová část s anatomickým tvarováním. Díky vyhovujícímu objemu 24 l si dítě do školního batohu bez potíží naskládá veškeré učebnice a pomůcky pro výuku, čemuž viditelně pomáhá rozčlenění batohu na praktické části. Díky reflexním prvkům je zajištěna větší bezpečnost při cestách do školy. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. Výbornou vlastností je i to, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Boston 20B záda dítěte nikterak nepřetíží, protože váží přijatelných 1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Podstatné přednosti školního batohu Bagmaster Školní batoh Boston 20B

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster lze snadno nastavit
  • Integrované reflexní prvky
  • Anatomický tvar zádové části
  • Hmotnost se vyšplhala na 1 kg
  • Určení: pro kluky

Výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster disponuje anatomicky tvarovanými zády, takže se bude dobře nosit. Tento školní batoh má nastavitelné ramenní popruhy. Vaše dítě si tak může upravit jeho polohu na zádech dle svých potřeb. Do jeho konstrukce byla zabudována i kapsa na láhev. Vaše ratolest tak bude mít pití ve škole vždy u sebe. Díky pevnému dnu nemusíte mít strach, že se něco při prudkém položení batohu na zem poškodí. O viditelnost vašeho dítěte se starají reflexní prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1 kg
Objem 24 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Anatomicky tvarovaná záda, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Pevné dno, Přední kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 44,5 cm
Šířka 30 cm
Délka / Hloubka 22 cm
Kód:  HRAbz06506
Prod. číslo:  8591805010346
P-DC1-WEB13