Teas for Kids Basilur
Teas for Kids Basilur – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 20
BASILUR Festival Frosty Night Paper 100g
New arrival
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.32 Kč/pcs - from 1,390 Kč/1 kg
BASILUR Four Seasons Winter Tea Paper 100g
New arrival
129,-
In stock > 10 pcs
Tea - 2.15 Kč/pcs - from 1,290 Kč/1 kg
BASILUR Festival Frosty Evening Paper 100g
New arrival
139,-
In stock > 10 pcs
Tea - 2.32 Kč/pcs - from 1,390 Kč/1 kg
BASILUR Cold Brew Passionfruit Peach, repackaged, 20 × 2 g
109,-
In stock > 20 pcs
Tea - 5.45 Kč/pcs - from 2,725 Kč/1 kg
BASILUR Cold Brew Rose Lychee, repackaged, 20 × 2 g
109,-
In stock > 20 pcs
Tea - 5.45 Kč/pcs - from 2,725 Kč/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act I: First Snow Paper 75g
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Tea - 3.32 Kč/pcs - from 2,653 Kč/1 kg
BASILUR Festive Tea Joyful Celebrations Tin 75g
New arrival
269,-
In stock > 10 pcs
Tea - 4.48 Kč/pcs - from 3,587 Kč/1 kg
BASILUR Vintage Assorted sachet 19×2g and 6×1.5g
New arrival
119,-
In stock > 10 pcs
Tea - 1.98 Kč/pcs - from 2,532 Kč/1 kg
BASILUR Personal Tea Shop Paper 100g
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Tea - 2.48 Kč/pcs - from 1,490 Kč/1 kg
BASILUR Around the World Christmas in Prague Green Tin 75g
New arrival
249,-
In stock > 5 pcs
Tea - 4.15 Kč/pcs - from 3,320 Kč/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Assorted Vol. II Sleeve 40 × 1.8g
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Tea - 4.15 Kč/pcs - from 3,458 Kč/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act II: Joyful Hearts Paper 75g
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.32 Kč/pcs - from 2,653 Kč/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act III: Festive Time paper 75g
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Tea - 3.32 Kč/pcs - from 2,653 Kč/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Frosty Cranberry Pack 20 × 1.8g
New arrival
109,-
In stock > 20 pcs
Tea - 1.82 Kč/pcs - from 3,028 Kč/1 kg
BASILUR Winter Café Gingerbread Paper 75g
New arrival
189,-
In stock > 10 pcs
Tea - 3.15 Kč/pcs - from 2,520 Kč/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Berry Spice Tea Bags 20 × 1.8g
New arrival
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.82 Kč/pcs - from 3,028 Kč/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted paper envelope 40 gastro bags
New arrival
239,-
In stock > 10 pcs
Tea - 3.98 Kč/pcs - from 2,988 Kč/1 kg
BASILUR Winter Berries Blackcurrant Paper 100g
New arrival
139,-
In stock > 10 pcs
Tea - 2.32 Kč/pcs - from 13,900 Kč/1 kg
BASILUR Winter Berries Cranberries Paper 100g
New arrival
139,-
In stock > 10 pcs
Tea - 2.32 Kč/pcs - from 1,390 Kč/1 kg
BASILUR Vintage Winter Holidays Paper 85g
New arrival
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.32 Kč/pcs - from 1,635 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detské čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Baba- és gyerekteák