Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Dětský vesnický obchod

759 Kč
627 Kč bez DPH

Dětský vesnický obchod

Otevřete si doma v pokoji vlastní obchod s nejrůznějším zbožím. Herní set Dětský vesnický obchod Smoby obsahuje vše, co k takovému počinu potřebujete. Modro-zelená barevná kombinace působí svěžím dojmem. Set je dostatečně veliký na to, aby ho mohly děti pohodlně obsluhovat. Součástí balení je elektronická pokladna, spousta doplňků a 3 1,5V baterie AA. Dětský vesnický obchod se stane oblíbenou hračkou všech malých prodavačů.

Klíčové vlastnosti setu Dětský vesnický obchod

  • 27 doplňků
  • Modro-zelená barevná kombinace
  • Součástí balení jsou i baterie
  • Zvukové a světelné efekty
  • Velké rozměry pohodlné pro děti
  • Peníze a kalkulačka jsou připraveny u Dětského vesnického obchodu

Vesnický obchod se vším potřebným

V setu Dětský vesnický obchod naleznete elektronickou pokladnu s plochou obrazovkou, LCD displejem a zásuvkou s penězi. Dále můžete využít váhu na ovoce a zeleninu, mikrofon na vyvolávání informací, funkční kalkulačku, skener zboží se světelným a zvukovým efektem a čtečku kreditních karet. V balení se nachází celkem 27 doplňků. Mezi nimi se nachází také několik krabiček na potraviny, bankovek a mincí. Pokladna a obchod jsou vhodné pro děti od 3 let.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 3 let
Kód:  HRAif4911
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3032163501053
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB27