Obnovit stránku

Kufřík na šachy a vrhcáby

-13%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
1 040 Kč
909 Kč
751 Kč bez DPH

Kufřík na šachy a vrhcáby

Šachy i vrhcáby jsou starobylé deskové hry, které stále nacházejí hodně svých příznivců po celém světě. Ve hře šachy vám nepomůže náhoda, ale jen vaše schopnosti, znalosti pravidel hry, umění strategie a myslet pár tahů dopředu. Naučte své děti táhnout figurkami po šachovnici a uvidíte, že najdete skvělou společnou zábavu pro deštivá odpoledne. Stejnou službu vám udělá i hra vrhcáby, která je součástí balení.

Klíčové vlastnosti

  • hry pro dva hráče
  • kvalitně zpracovaný dřevěný kufřík s dvěmi hrami - šachy a vrhcáby
  • dva hrací plány přímo na víku kufříku
  • šachové figurky i kameny pro vrhcáby

Starobylé a přece stále moderní

Hra Kufřík na šachy a vrhcáby dřevěná obsahuje vše, co budete potřebovat pro hru v šachy nebo vrhcáby. Kufřík na šachy s rukojetí je velmi kvalitně zpracovaný. Na povrchu víka dřevěného kufříku je vykládaná šachovnice, kterou použijete ke hře tak, že otevřený kufřík rozložíte. Z vnitřní strany je hrací plán pro vrhcáby.  Součástí jsou šachové figurky vysoké 3,5 až 7,5 cm a velké hrací kameny pro vrhcáby nebo i dámu o velikosti 3,8 × 0,7 cm. V přiložené oválné krabičce najdete pak sadu kostek pro hru vrhcáby.

Rozměry:
52 × 45 × 3 cm

O co ve hrách jde

Ať se jedná o šachy, nebo vrhcáby, obě jsou to hry pro dva hráče, které vyžadují zapojit vlastní schopnosti. U vrhcábů vám sice pomůže při hře i náhoda, ale jen na ni sázet nelze.  

Vrhcáby
Hra je pro dva hráče. Úkolem ve hře je vyvést všech 15 kamenů daného hráče po dráze na hračím plánu nejprve do své vlastní ohrádky hráče a následně je odstranit z hrací desky. Ve hře se vyhazuje a opětovně vrací zpět do hry, případně sází se a boduje.

Šachy
I tato hra je pro dva hráče. Hraje se na šachovnici za použití šachových figurek, které se v přesném pořadí postaví na šachovnici. Každá figurka má stanovený způsob, jakým se s ní může táhnout. Cílem hry v šachy je dát mat soupeřovu králi. Co to znamená? Král nemůže na šachovnici nikam postoupit, protože by mu na každém políčku hrozilo, že ho soupařova figurka vyhodí ven ze hry.

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Baterie

Potřeba dokoupit tužkové baterie Ne

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 3 let

Hry a hlavolamy

Typ produktu Základní hra
Minimální počet hráčů 2
Maximální počet hráčů 2
Kód:  HRAa8763
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4020972028532
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22