Obnovit stránku

Emipo Ergo One - Sova

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
1 545 Kč
1 509 Kč
1 247 Kč bez DPH

Emipo Ergo One - Sova

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy EMIPO s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky a je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Vyznačuje se pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, bohatým vnitřním členěním, max. použitím bezpečnostních prvků, novým ergonomickým polstrováním zádové části a nosných řemenů, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců a nese označení Český výrobek.

Klíčové vlastnosti

  • pro žáky prvního stupně ZŠ
  • pevná konstrukce
  • měnitelná poloha
  • nízká hmotnost
  • voděodolný materiál

Konstrukce a zpracování batohu

Aktovka má objem cca 20 l a nosnost 6 kg. Přes celou šířku přední kapsy jsou našity dva bezpečnostní reflexní pásky a přes obě boční kapsy jeden. Aktovky jsou vyrobené z voděodolného materiálu, při běžném dešti nepotřebujete pláštěnku. Klopna je zajištěna proti otevření kovovým zámečkem s reflexní odrazkou. Zadní část je opatřena nově vyvinutými anatomicky tvarovanými zády ERGO vyrobenými z gumové pěny na povrchu potažené bavlněnou textilií. Jejich tuhost je nastavena tak, aby se jednak neprotláčel obsah aktovky do zad školáka a také aby tzv. seděla na zádech a držela správnou polohu páteře.

Vnitřní uspořádání

Vnitřní část školní aktovky je členěna pohyblivou přepážkou na dvě části. Její plynule měnitelnou polohu umožňuje šlová pruženka. Tím je zajištěna větší variabilita pro vnitřní uspořádání jednotlivých školních pomůcek podle individuální potřeby žáka. Na této přepážce jsou také vytvořeny pružné úchyty pro upevnění např. sešitů formátu A5, žákovské knížky, hygienických kapesníčků, mobilního telefonu apod. Na předním dílu je našita plastová kapsička s týdenním rozvrhem hodin a jmenovkou.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 72 měsíce

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,95 kg
Objem 23 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Reflexní prvky, Voděodolný

Rozměry (V × Š × D)

Výška 39,5 cm
Šířka 33 cm
Délka 23 cm
Kód:  SPTsc0095
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8595645401937
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB17