Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh 20B

1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh 20B

Školní batoh Bagmaster téměř okamžitě vzbudí zájem všech školáků svým nápaditým designem i škálou funkčních a praktických prvků. Tento elegantní batoh do školy plně respektuje dětskou páteř a výborně sedí na zádech. Dále by vás měla nadchnout zadní část s anatomickým tvarováním a současně odlehčená konstrukce. Díky příjemnému objemu 23 l do školního batohu složíte veškeré učebnice a pomůcky pro výuku, čemuž viditelně pomáhá skvělá organizace úložných prostor batohu. Větší bezpečnost při cestách do školy je zajištěna reflexními prvky. Sám o sobě školní batoh Bagmaster Školní batoh 20B vykazuje hmotnost snesitelných 0,7 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky.

Hlavní přednosti školního batohu Bagmaster Školní batoh 20B

  • Integrované reflexní prvky
  • Anatomicky tvarovaná zádová část
  • Lehká nosná konstrukce
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,7 kg
  • Určení: pro holky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster je opatřen anatomicky tvarovanými zády, takže nebude nepříjemný pro záda vašeho miláčka. Velkou výhodou je prodyšné polstrování zad. Vaše dítě bude skvěle viděno díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,7 kg
Objem 23 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Prodyšné polstrování zad, Odlehčená konstrukce, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip, Boční kapsy ze síťoviny

Rozměry (V × Š × D)

Výška 47 cm
Šířka 33 cm
Délka / Hloubka 26 cm
Kód:  HRAbz06432
Prod. číslo:  8591805010452
P-DC1-WEB17