Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Epline SpyX velká sada s brýlemi

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
1 509 Kč
1 247 Kč bez DPH

Epline SpyX velká sada s brýlemi

Hledáte dokonalý dárek pro kluka nebo i pro dobrodružnější dívku? Už jste slyšeli od svých dětí větu: "Hrajeme si na tajné agenty"? Udělejte jim radost kompletní sadou fungujícího vybavení pro malého špióna Epline SpyX. Obsahem této sady jsou brýle pro noční vidění, špiónské pero, detektor pohybu a měnič hlasu. Vše je na baterie, takže je souprava funkční a tím skýtá mnohem větší dobrodružství. Tato sada dokáže zabavit vaše děti (a možná i vás) na dlouhou dobu. Nyní se mohou vaše děti cítit jako opravdoví špióni a je možné, že vy o nich nebudete vědět ale oni o vás ano.

Jednotlivé části:

  • Brýle pro noční vidění obsahují dvojitý zvětšovací systém, mají nastavitelný popruh na hlavu a dvojitý LED paprsek. S nimi můžete vidět i ve tmě a to až do vzdálenosti 7,6 m!
  • Špiónským perem napíšete tajnou zprávu neviditelným inkoustem. Lze ji přečíst jen při nasvícení UV světlem, které je na druhém konci pera.
  • Detektor pohybu ohlídá prostor a při jeho narušení pohybem se spustí alarm.
  • Měnič hlasu dokáže změnit váš hlas k nepoznání. Stačí nahrát krátkou zprávu (max. 6 vteřin) a ta se vám přehraje pozměněným hlasem. S tímto měničem zažijete hodně legrace.
     

Baterie:
6× LR43 (jsou součástí balení)
5× AAA (nejsou součástí balení)


Parametry a specifikace

Baterie

Potřeba dokoupit tužkové baterie Ano
Typ baterií AAA
Počet baterií 6 ks

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 6 let
Kód:  HRAa10394
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  840685105177
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB13