Obnovit stránku

Fatra Housenka nafukovací

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
399 Kč
330 Kč bez DPH

Fatra Housenka nafukovací

Nafukovací housenka je členem sériové zvířecí rodinky značky Fatra. Od ostatních se však liší na první pohled. Vyrábí se totiž v sympatickém dvoubarevném designu a nejmenší děti potěší zvukem ze zabudovaného pískátka. Výhodou jsou i její proporce, neboť tělo je koncipováno spíše do délky než na šířku a proto dětem poskytuje stabilnější základnu s nosností do 20 kg. Hračka navíc svým provedením splňuje bezpečnostní normy a vyhovuje tak potřebám dětí ve věku od 2 let.

Klíčové vlastnosti

  • Dvoubarevný design
  • Kvalitní materiál
  • Obsahuje pískátko
  • Bezpečné provedení
  • Všestrannost využití

Univerzální a bezpečná hračka

Nafukovací housenka vyniká v kolekci zvířátek české značky Fatra svým dvoubarevným provedením, proporcemi a ozvučením pomocí pískátka. Díky protáhlému tělu se na ní dítě snáze posadí a lépe se mu s ní manipuluje. Stejně jako její předchůdci je vyrobena z omyvatelného, voděodolného a zdravotně nezávadného materiálu, čímž se stává hračkou vhodnou nejen pro zábavu v domácnosti, ale i ve vaně nebo bazénu. Hračka má zaoblené hrany a spolu s nízkou hmotností zaručuje maximální bezpečnost.

Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 2 let

Materiál

Materiál PVC
Kód:  HRAif2526
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8593367379169
Odkazy: Stránky výrobce
WEB2