Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Fatra Housenka nafukovací

-15%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
409 Kč
349 Kč
288 Kč bez DPH

Fatra Housenka nafukovací

Nafukovací housenka je členem sériové zvířecí rodinky značky Fatra. Od ostatních se však liší na první pohled. Vyrábí se totiž v sympatickém dvoubarevném designu a nejmenší děti potěší zvukem ze zabudovaného pískátka. Výhodou jsou i její proporce, neboť tělo je koncipováno spíše do délky než na šířku a proto dětem poskytuje stabilnější základnu s nosností do 20 kg. Hračka navíc svým provedením splňuje bezpečnostní normy a vyhovuje tak potřebám dětí ve věku od 2 let.

Klíčové vlastnosti

  • Dvoubarevný design
  • Kvalitní materiál
  • Obsahuje pískátko
  • Bezpečné provedení
  • Všestrannost využití

Univerzální a bezpečná hračka

Nafukovací housenka vyniká v kolekci zvířátek české značky Fatra svým dvoubarevným provedením, proporcemi a ozvučením pomocí pískátka. Díky protáhlému tělu se na ní dítě snáze posadí a lépe se mu s ní manipuluje. Stejně jako její předchůdci je vyrobena z omyvatelného, voděodolného a zdravotně nezávadného materiálu, čímž se stává hračkou vhodnou nejen pro zábavu v domácnosti, ale i ve vaně nebo bazénu. Hračka má zaoblené hrany a spolu s nízkou hmotností zaručuje maximální bezpečnost.

Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 2 let
Kód:  HRAif2526
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8593367379169
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8