Obnovit stránku

Ford Ranger Monster Truck 4X4, červené

Zboží na Třetinku
10 190 Kč
8 421 Kč bez DPH

Ford Ranger Monster Truck 4X4, červené

S elektrickým autíčkem Ford Ranger Monster Truck 4×4 bude vaše dítě všude kam přijede středem pozornosti. Toto superterénní auto s červeným lakem, obrovskými koly, odpruženými nápravami, pohonem všech čtyř kol a dalšími skvělými vychytávkami prostě musí mít. Má skvěle propracované detaily a je vybaveno originálními znaky a logem značky Ford. Vše je vyrobeno z kvalitních materiálů pro dlouhou životnost výrobku. Dvoumístné autíčko má čtyři motory poháněné dvěma 12V bateriemi. Pro jízdu vpřed lze zvolit jednu ze tří rychlostí, auto má i zpátečku. Svítí, troubí a přehrává oblíbenou muziku díky USB/TF/AUX vstupu nebo pomocí bluetooth. Jízdu dětí v autíčku kontrolují rodiče pomocí dálkového ovladače spárovaného s konkrétním autem. Ovladač disponuje tlačítkem nouzové brzdy pro okamžité vypnutí všech jízdních funkcí. Elektrické autíčko Ford Ranger Monster Truck 4×4 je vhodné pro děti od 3 do 8 let.

Klíčové vlastnosti elektrického autíčka Ford Ranger Monster Truck 4×4 - červené

 • Skvěle propracované detaily, originální znaky a logo
 • Autíčko Ford Ranger Monster Truck 4×4 s pohonem 4 × 4 nebo 2 × 2
 • Obrovská kola z měkkého EVA polymeru a odpružené nápravy pro jízdu v terénu
 • Napájení pomocí dvou baterií 12 V / 7 Ah
 • S 2,4GHz dálkovým ovladačem s nouzovou brzdou
 • Ovladač je spárován s konkrétním autem
 • Dvoumístné auto s nastavitelnými pásy
 • Ford Ranger Monster Truck 4×4 se startuje pomocí klíče
 • S funkcí plynulého rozjezdu
 • Autíčko má tři rychlosti a zpátečku
 • Ford Ranger Monster Truck 4 ×4 má přední a zadní LED světla
 • Svítí zadní čelo, rampa a světla na nárazníku
 • Auto troubí a přes USB/TF/AUX vstup nebo bluetooth přehrává oblíbenou muziku

Opravdové auto nejen do náročného terénu

Každé kolo autíčka Ford Ranger Monster Truck 4×4 je vybavené jedním 12V motorem o výkonu 35 W. Jedná se tedy o nefalšované 4 × 4 vozidlo, které i díky perfektně odpruženým nápravám a velkým kolům zvládne bez jakýchkoliv potíží jízdu v nejrůznějším terénu. V případě potřeby lze náhon předních kol vypnout. Energii autu dodávají dvě 12V / 7Ah baterie. Stejně jako opravdové auto, i tento elektrický Ford Ranger Monster Truck 4×4 svítí, troubí a přehrává muziku. Kromě předních a zadních LED reflektorů autu svítí i zadní čelo, rampa a světla v předním nárazníku. Autíčko má i podsvícenou palubovku. Oblíbenou hudbu a písničky lze v autě přehrávat díky USB/TF/AUX vstupu do dotykového přehrávače nebo připojit zařízení pomocí bluetooth. Autíčko má otevírací zadní plato a kapotu. 

Plynulá a bezpečná jízda pro dva zaručena

Autíčko Ford Ranger Monster Truck 4×4 děti zapnou pomocí klíče, který vloží do zapalování a nastartují. Aby projížďka byla příjemná i pro menší děti a nedocházelo k nepříjemnému trhnutí při rozjedu, je vozidlo vybaveno funkcí elektronicky řízeného plynulého rozjezdu. Pro jízdu vpřed je možné zvolit nižší nebo vyšší rychlost. V případě potřeby dokáže auto couvat. Kola jsou vyrobena z měkkého EVA polymeru. Díky tomu je jízda tichá a minimalizuje se riziko vzniku prasklin či nalomení kola. Autíčko disponuje dvěma polstrovanými sedačkami. Malí řidiči tak budou nadšeni, že mohou svést i svého kamaráda. Každá sedačka má rovněž nastavitelné bezpečnostní pásy. 

Autíčko neustále pod kontrolou 

Máte strach, že vám dítě s autíčkem ujede nebo se vybourá? Už nemusíte. Autíčko Ford Ranger Monstre Truck 4×4 je ovládáno pomocí 2,4GHz dálkového ovladače, který zajistí kontrolu nad autíčkem. Ovládač je spárován s konkrétním autem, takže nemůže docházet k vzájemnému rušení signálu s jinými autíčky. Ovladač je vybaven tlačítkem nouzové brzdy. Jeho aktivací se vypnou všechny jízdní funkce auta. Opětovným stlačením brzdy se jízdní funkce opět aktivují. 

Provoz a nabíjení

Doba provozu autíčka Ford Ranger Monster Truck 4×4 se pohybuje mezi 2 až 3 hodinami v závislosti na terénu a hmotnosti dítěte. Zbývající energii baterie lze kontrolovat na displeji v autíčku. Nabíjení baterie trvá 5 až 8 hodin. Kromě dobíjení a mytí nevyžaduje autíčko žádnou další údržbu.

Baterie:
auto: 2 × 12 V / 7 Ah
ovladač: 2 × AAA

Nabíječka:
z 220 V na 12 V / 1000 mA

Motor:
4 × 12 V / 35 W

Doba nabíjení:
5 až 8 hodin

Doba jízdy (dle terénu a hmotnosti dítěte):
2 až 3 hodiny

Rychlost:
3 až 7 km/hod

Hmotnost:
40 kg

Nosnost:
30 kg

Testovaná nosnost:
max. 40 kg

Rozměry:
134 × 104 × 100 cm

Šířka sedačky:
42 cm

Nášlap od země:
30 cm

Kola:
EVA, gumová
průměr: 45 cm
šířka: 22 cm

Parametry a specifikace

Baterie

Potřeba dokoupit tužkové baterie Ano
Typ baterií AAA
Počet baterií 2 ks

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 36 měsíce

Rozměry

Délka 134 cm
Šířka 104 cm
Výška 100 cm

Elektrická vozítka

Typ Auto
Celkový výkon motorů 140 W
Doba jízdy na nabití 2 h
Maximální rychlost 7 km/h
Hmotnost 40 kg
Nosnost 30 kg
Kód:  HRAif12723
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8586019941074
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB18