Obnovit stránku

Ford Ranger Wildtrak 4x4 LCD Luxury černý

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Ford Ranger Wildtrak 4x4 LCD Luxury černý

Elektrické auto Ford Ranger Wildtrak 4×4 LCD Luxury je absolutní novinka na trhu pro rok 2017. Skvěle zpracované autíčko Ford Ranger vyrobené z kvalitních materiálů zvládne i jízdu v terénu díky 4 motorům s náhonem na všechna kola a odpružené nápravě. 3 rychlosti vpřed a 1 vzad ovládají děti funkční řadící pákou. Černé autíčko Ford Ranger Wildtrak s originálními znaky, logem a zvukovými efekty má otevírací dveře, zadní plato i kapotu. Na 2 čalouněné kožené sedačky se pohodlně usadí 2 děti. Na velkém LCD dotykovém displayi můžete během jízdy přehrávat moderní muziku a písničky, ale také videa, hudbu, obrázky i rádio přes USB nebo SD kartu.  Brzy se stmívá? Vůbec nevadí, ve tmě si děti posvítí svítícími světly a ovládání usnadní podsvícená palubovka. Autíčko má houkačku ovládanou 2 tlačítky, ovládání hlasitosti zvuku a efektů, klíč pro nastartování vozidla se zvukem startujícího motoru. 

Klíčové jízdní vlastnosti autíčka Ford Ranger Wildtrak 4×4 LCD Luxury

  • Terénní dětské autíčko s akumulátorovým pohonem na všechna 4 kola
  • Rozměry d. 139 cm, v. 81 cm, š. 83 cm
  • Délka jízdy 2 až 3 hodiny, záleží na hmotnosti a terénu
  • Jízdu autíčka můžete ovládat pomocí dálkového ovládání
  • Autíčko Ford Ranger Wildtrak 4×4 LCD Luxury  je vhodné pro 2 děti

Snadné a bezpečné ovládání autíčka

Autíčko se velmi snadno ovládá pomocí plynového pedálu, který slouží k rozjíždění a zastavení. Po sešlápnutí se vozítko plynule a bez nepříjemného škubání rozjede nastavenou rychlostí. Měkká EVA polymerová kola odolná proti nalomení a prasklinkám zaručí tichou a klidnou jízdu. Jízda v autíčku je pro vaše dítě bezpečná, jako správný řidič se před jízdou připoutá bezpečnostním pásem. Autíčko je vybaveno také indikátorem vybití baterie

Dálkové ovládání zajistí rodičům kontrolu nad autíčkem Ford Ranger Wildtrak 4×4 LCD Luxury

Máte strach, že vám dítě s autíčkem ujede nebo se vybourá? Už nemusíte, autíčko Ford Ranger Wildtrak 4×4 LCD Luxury je vybaveno dálkovým ovládáním, které vám zajistí úplnou kontrolu nad autíčkem. Nouzová brzda na ovládání vypne všechny funkce autíčka. Při dalším zmáčknutí tlačítka nouzová brzda funkce opět aktivujete. Pomocí dálkového ovládání můžete také nastavit rychlost jízdy, a to i během jízdy. Na indikátoru dálkového ovládání uvidíte nastavenou rychlost. Díky tomu je autíčko vhodné i pro menší děti. Stačí jen nastavit menší rychlost. Dálkové ovládání je párováno na konkrétní autíčko, signál nebude ohrožen žádným jiným autíčkem v blízkosti. 

Provoz a nabíjení Elektrického auta Ford Ranger Wildtrak 4×4 LCD Luxury

Doba provozu vozítka Ford Ranger Wildtrak 4×4 se pohybuje mezi 2-3 hodinami v závislosti na terénu a hmotnosti dítěte. Přiloženy jsou 2 12V baterie a adaptér z 220 V na 12 V / 1000 mA. Nabíjení baterie trvá 5 - 8 hodin. Kromě dobíjení a mytí nevyžaduje autíčko žádnou další údržbu.

Doporučený věk:
3-8 let

Baterie:
12 V/1000 mA

Barva:
Černá

Parametry a specifikace

Baterie

Potřeba dokoupit tužkové baterie Ano
Typ baterií AAA
Počet baterií 2 ks

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 3 let

Rozměry

Délka / Hloubka 139 cm
Šířka 83 cm
Výška 81 cm

Elektrická vozítka

Typ Auto
Celkový výkon motorů 180 W
Doba jízdy na nabití 120 min
Maximální rychlost 7 km/h
Hmotnost 33 kg
Nosnost 35 kg
Kód:  HRAjd1198
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8586019940268
WEB7