Obnovit stránku

Funny Wheels 2v1 zelená

-12%
Není dostupné
899 Kč
789 Kč
652 Kč bez DPH

Chcete své děti vést ke zdravému pohybu a ještě si s nimi přitom užít spoustu zábavy? Dětské odrážedlo Funny Wheels 2v1 je kvalitní vozítko pro děti, které se svou velikostí přizpůsobí růstu vašich ratolestí! Děti z něj mohou rovnou přejít na kolo. Odrážedlo se dá z tříkolky snadno změnit na dvoukolku. Funny Wheels v zelené barvě je stabilní a speciální design rozšířených rukojetí chrání děti před poraněním v případě pádu. Děti potrénují motoriku, zlepší rovnováhu a vyvine smysl pro koordinaci. Díky Funny Wheels budou vaše procházky s dětmi daleko akčnější a zábavnější.

Klíčové vlastnosti odrážedla Funny Wheels

  • Jednoduchý a účelný design vozítka v zelené barvě
  • Nastavitelná výška sedadla
  • Výměnou zadních koleček se dá z tříkolky udělat dvoukolka
  • Odrážedlo je vyrobeno z nezávadného plastu
  • Kvalitní provedení je pro děti bezpečné
  • Funny Wheels je česká značka, která vede malé děti k pohybu

Funny Wheels poroste s vašimi dětmi

Děláte si starosti s tím, že budete dětem muset kupovat každý rok nové odrážedlo? S Funny Wheels tento problém řešit nemusíte. Nejmenší děti využijí tři kolečka, která zaručí perfektní stabilitu při jízdě i stání. Až vyrostou, můžete jim upravit sedačku do pohodlné polohy, aby měly dost prostoru pro odrážení. V další fázi můžete dvě zadní kolečka vyměnit za jediné a ze zeleného vozítka Funny Wheels se rázem stane odrážecí kolo.

Bezpečné a kvalitní odrážedlo

Odrážedlo Funny Wheels je naprosto bezpečné. Řidítka mají rozšířené konce, aby na nich ruce lépe držely a nehrozilo poranění. Navíc se nedají přetočit, aby děti z odrážedla nespadly. Zelená varianta vypadá skvěle. Nosnost odrážedla je 50 kg, mohou se na něm tedy vozit i odrostlejší děti. Funny Wheels se skvěle hodí na odpolední projížďky po pevném terénu.

Doporučený věk od 18 měsíců
Typ odrážedla Vícestopá
Nosnost 50 kg
Nastavitelné sedlo Ano
Kód:  HRAif3270
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8595557506256
Odkazy: Stránky výrobce