Obnovit stránku

Geometrická tělesa s podstavci a krabicí

1 610,-
bez DPH 1 331,-

Geometrická tělesa s podstavci a krabicí

Naučit dítě rozlišovat jednotlivá geometrická tělesa není úplně jednoduchý úkol. S didaktickou hračkou Geometrická tělesa se dítě seznámí nejen s jejich jednotlivými tvary, ale zároveň se u něj bude rozvíjet smyslové vnímání - hmat a zrak. Dřevěná krabička obsahuje geometrická tělesa: koule, krychle, válec, čtyřboký hranol, trojboký hranol, trojboký jehlan, čtyřboký jehlan, kužel, elipsoid a ovoid. Součástí sady jsou i tři podstavy určené pod kulatá tělesa a pět základen kopírujících podstavu jednotlivých těles. S didaktickou hračkou Geometrická tělesa se dítě naučí vnímat a rozlišovat tři rozměry těles, rozdíly mezi jednotlivými tělesy a jejich přiřazování k příslušným geometrickým plochám. 

Klíčové vlastnosti didaktické hračky Geometrická tělesa 

  • Didaktická hra pro děti podporující rozvoj jejich smyslového vnímání 
  • Dřevěná krabice s geometrickými tělesy modré barvy: koule, krychle, válec, čtyřboký hranol, trojboký hranol, trojboký jehlan, čtyřboký jehlan, kužel, elipsoid, ovoid
  • Součástí sady jsou tři podstavy pro kulatá tělesa a pět základen ve tvaru podstav jednotlivých těles
  • Vynikající pomůcka k rozpoznávání tří rozměrů těles a vnímání rozdílů mezi nimi
  • Poznávání jednotlivých tvarů pozitivně přispívá k rozvoji myšlení dětí a obohacování jejich slovní zásoby
  • Edukační pomůcka vhodná pro všechny typy mateřských škol, první třídy a školní družiny
  • Hračka vhodná pro děti od 3 let

Skvělá hračka pro rozpoznávání geometrických těles

Didaktickou hračku Geometrická tělesa si určitě oblíbí nejen děti, ale i jejich rodiče a učitelé. Při hře s geometrickými tělesy se pro začátek doporučuje pracovat max. se třemi tělesy - např. koule, krychle, kužel, vybraná tělesa nepojmenovávat, ale nechat dítě, aby jejich tvar vnímalo pouze hmatem a zrakem. V druhé fázi může dítě s tělesy manipulovat - koulet a převracet je a následně začít jednotlivé pohyby těles pojmenovávat. V pokročilém stádiu hry může dítě třídit tělesa do skupin podle tvaru podstavy, umísťovat je na příslušné podstavy, hledat tělesa se stejnou podstavou či se učit rozpoznávat pohledy shora. Zkrátka didaktická hračka Geometrická tělesa nabízí dětem i rodičů nekonečnou řadu kreativních úloh, které u dítěte podporují rozvoj smyslového vnímání a vedou k obohacování jeho slovní zásoby. 

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Vhodné od 3 let
Kód:  HRAdn02749
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8596027003770

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB02