Obnovit stránku

Head HD-40

-45%
999 Kč
549 Kč
454 Kč bez DPH

Head HD-40

Školní batoh Head od prvního momentu přiláká pozornost nejen dětí, ale také rodičů svým neotřelým provedením a důrazem na funkčnost. Lehkost a pohodlí při nošení garantují mimo jiné popruhy, které snadno nastavíte na požadovanou délku. Reflexní prvky zajistí větší viditelnost vašeho dítěte. Jeho výbava zahrnuje dokonce i kapsu na notebook. A přitom sám školní batoh Head HD-40 zatíží školáka jen minimálně, protože váží snesitelných 0,71 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Head hodí pro pro holky.

Vybrané přednosti školního batohu Head HD-40

  • Ramenní popruhy školního batohu Head se dají nastavit
  • Integrované reflexní prvky
  • Školní batoh Head HD-40 má také kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,71 kg
  • Určení: pro holky

Výbava školního batohu Head

Při koupi tohoto školního batohu můžete počítat s tím, že má nastavitelné ramenní popruhy. Lze ho tak dítku na zádech nastavit přesně podle jeho potřeb. Můžete počítat s prodyšným polstrováním zad. Pro uložení příslušenství můžete využít boční kapsy, které jsou elastické. V tomto školním batohu se ukrývá také speciální kapsa na notebook. Větší bezpečnost je zajištěna díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,71 kg
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Prodyšné polstrování zad, Boční elastické kapsy, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 45 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 19 cm
Kód:  HRAbz11381
Prod. číslo:  5901137114668
P-DC1-WEB14