Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Hot wheels track builder box super rychlý start

1 669 Kč
1 379 Kč bez DPH

Hot wheels track builder box super rychlý start

Autodráha Hot Wheels track builder box je stavebnice, kterou si vaše děti zamilují! Obsahuje vše potřebné k vytvoření závodní dráhy, po které se můžete prohánět cestou k cíli. Obsahuje tři jedinečné kaskadérské dráhy, dvojité smyčky, skok z rampy i parádní sestavu, na které si autíčka užijí nezapomenutelné dobrodružství. Kromě toho autodráha podporuje kreativitu dítěte. Autodráha Hot Wheels track builder box super rychlý start je vhodná pro děti od 4 let. Barvy a vzhled se mohou lišit.Hlavní přednosti autodráhy Hot Wheels track builder box 

  • Autíčko vyráží na jízdu plnou překvapení a zajímavých překážek
  • Obsahuje otočný odpalovač
  • Postupně vypouštíte další a další autíčka
  • Obsahuje tři jedinečné kaskadérské dráhy, dvojité smyčky, skok z rampy i parádní sestavu
  • Zažijte dobrodružnou jízdu
  • Snadné skladování do krabice
  • Pomáhá rozvíjet logické myšlení dítěte
  • Autodráha Hot Wheels track builder box  je vhodná pro děti od 4 let

Zažijte nezapomenutelné dobrodružství s autodráhou Hot Wheels track builder box 

A je to tady! Dobrodružství s autodráhou Hot Wheels track builder box může začít. Autíčko vyráží na jízdu plnou překvapení a zajímavých překážek. Autodráha je zároveň stavebnicí, kterou musíte postavit, než se vydáte na dobrodružnou jízdu. V sadě naleznete nezbytné součásti k tří jedinečných kaskadérských drah, mezi nimiž najdete dvojité smyčky, skok z rampy i parádní sestavu. Autíčka tak musí projet ostrou otáčkou. Kdo bude rychlejší?

Autodráha Hot Wheels s otočným odpalovačem

Autodráha Hot Wheels track builder box má k dispozici otočný odpalovač, kterým postupně vypouštíte další a další autíčka. Které autíčko zvládne projet děsivou dráhou s čtyřmi únikovými cestami?

Autodráha Hot Wheels rozvíjí představivost a kreativitu

Autodráha Hot Wheels track builder box rozvíjí představivost a kreativitu. Je to skvělá zábava, kterou si děti během okamžiku zamilují. Autodráha se dá velmi jednoduše složit do krabice, takže vám nebude při skladování zabírat příliš mnoho místa. 


Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 4 let

Autodráhy

Typ dráhy Skládací
Kód:  HRAnk004706
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  0887961924688
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB04