Obnovit stránku

Během svátku 28. 10. zůstává většina našich prodejen otevřena, ale nakoupit můžete i z pohodlí domova. Zboží vám totiž stále doručujeme zdarma.

Vážení zákazníci, varujeme před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

iKnow Hit List

-18%
599 Kč
489 Kč
404 Kč bez DPH

iKnow Hit List

Vědomostí hra iKnow Hit List prověří nejen vaše znalosti, ale i vaši rychlost. Vaším cílem je jako první obejít herní plán. Vpřed se dostanete, když v časovém limitu vyjmenujete co nejvíc položek ze seznamu, nebo když si správně vsadíte na svého soupeře. Okruh otázek je široký, své si najde každý. Otázky se týkají filmu, přírody, sportu, kultury, zeměpisu a dalších okruhů. Kolik zvládnete vyjmenovat nejpřekládanějších knížek? Vzpomenete si na dostatek asijských hlavních měst? 

Klíčové vlastnosti vědomostní hry iKnow Hit List

  • Zábavná vědomostí hra ze série iKnow
  • Vědomostní hra iKnow Hit list má jednoduchá pravidla 
  • Odpovídejte na otázky a sázejte na úspěšnost svých spoluhráčů
  • Široký okruh otázek
  • Vhodné pro hráče od 12 let 

Jak hrát vědomostí hru iKnow Hit List

Hráč, který je na řadě, odpovídá jako první. Hráč po jeho levici se stává správcem Hit List destičky. Správce vybere jakoukoliv kartičku a umístí ji do destičky. Všem hráčům, kromě zrovna odpovídajícího, ukáže zadání na zadní straně kartičky. Poté následují sázky, kolik správných typů zvládne trefit hráč, který je s odpovědí na řadě. Svou sázkovou kartu iBET umístí přední stranou dolů na herní plán. Správce karty pak přečte nahlas zadání a otočí přesýpací hodiny. Hráč, který odpovídá, se pak snaží než vyprší čas, vyjmenovat co nejvíce položek ze seznamu. Kdykoli hráč uvedete položku ze seznamu, správce destičky to oznámí a označí položku na destičce
pomocí černého posuvníku. Podaří-li se vám vyjmenovat všechny položky, můžete rovnou přistoupit k udělování bodů. V opačném případě ještě následuje bonusové kolo. V tomto kole mají možnost ostatní hráči získat body, když vyjmenují některou položku ze seznamu, která dosud nezazněla. 

Obsah balení:
1 × herní plán
6 × figurka iKNOW
282 × karty s 564 zadáními
18 × karty iBET
1 × Hit List destička
1 × přesýpací hodiny
1 × pravidla

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 12 let

Baterie

Potřeba dokoupit tužkové baterie Ne

Hry a hlavolamy

Typ produktu Základní hra
Minimální počet hráčů 2
Maximální počet hráčů 6
Délka hry 45 min
Jazyk Čeština
Kód:  HRAif9676
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8590228035738
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB19