Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Karneval berušek

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Karneval berušek

Zajímavá a veselá hra pro děti již od čtyř let s barevnými beruškami, která rozvíjí spolupráci. Berušky se připravují na karneval a chtějí mít na krovkách co nejpestřejší barvy. Berušky mají magnetické nosíky, a s jejich pomocí si navzájem vyměňují barevné tečky na krovkách. Magnety se buď přitahují, což znamená, že beruška chce měnit tečky, nebo se odpuzují a výměna se nekoná. Překážkou v přípravách mohou být mravenci, kteří mají na berušky zálusk. Hra je vynikající na procvičení paměti, šikovnosti a spolupráce.

Průběh hry

Hra začíná na herním plánu na okvětních lístcích. Uprostřed květiny je otočná šipka, která určuje, s kterou beruškou se nyní bude hrát. Hráč, který točil šipkou, vezme berušku, na kterou padla volba a přiloží jí k libovolné berušce. Podle reakce nosíku berušky se buď vyměňují tečky nebo ne. Pokud šipka ukazuje mezi okvětní lístky, na hrací plochu se dostávají mravenci.

Každá beruška má na krovkách pět barevných kolíčků. Na začátku hry jsou kolíčky jedné berušky stejné barvy a cílem je mít na krovkách tečky od každé barvy po jedné. Měnit se mohou pouze kolíčky, které odpovídají barvě okvětního lístku, na kterém beruška nyní stojí a toho, ze kterého přilétla. Když má beruška pestrobarevné krovky, vyráží na slunečnici a čeká na ostatní berušky a na slavnostní začátek karnevalu.

Konec hry nastává, když je slunečnice plná berušek nebo mravenců. Nyní začíná karneval, jen je otázkou zda se jedná o karneval berušek nebo mravenců.

Obsah balení:

1 × hrací deska s rotující šipkou
8 × magnetická beruška (4 se přitahují, 4 odpuzují)
7 × mravenec
56 × kolíček (osm barev)
1 × prostřený stůl

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 4 let

Typ produktu

Typ produktu Desková hra

Základní

Hratelnost Základní hra
Minimální počet hráčů 2
Maximální počet hráčů 6
Délka hry 30 min

Jazyk

Jazyk Čeština, Slovenčina

Žánry a témata

Žánr Dětská
Kód:  HRAif0748
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8595558302314
P-DC1-WEB22