Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Kolobrndy a jiní malí řidiči

Jaro je tu a s ním do ulic našich měst, na dětská hřiště a zahrady vyrazí i naši nejmenší se svými dopravními prostředky. Malí neposedové chtějí napodobit maminku, tátu nebo své sourozence a touží řídit svůj vlastní dopravní prostředek. Trh s hračkami je přesycen nejrůznějšími typy odstrkovadel, tříkolek, kol, autíček, šlapadel, traktůrků nebo koloběžek. Kvalitní značky nabízejí bezpečné a spolehlivé hračky, které vaše děti nejen pobaví, ale také ochrání. Bezpečnost našich nejmenších je to nejdůležitější! 

Odrážedlo Auto Balade je kvalitní a bezpečná hračka, která je určena těm úplně nejmenším. Díky bezpečnostním pásům, vodicí tyči, opěrkám na nohy a ochrannému rámu je vhodná i pro nejmenší jezdce. Když dítě povyroste, můžete vše jednoduše odstranit a toto odstrkovadlo poroste zároveň s vaším dítětem.


Dětské odrážedlo First Bike Street je vybaveno nafukovacími pneumatikami s jemnějším vzorkem připomínajícími pneumatiky trekového kola, takže se hodí na silnici a do lehčího terénu. Odrážedlo je až 3x lehčí než běžné šlapací kolo. Již dvouleté děti se na něm samy naučí držet rovnováhu. Když povyrostou a zesílí, plynule přejdou na klasické šlapací kolo a nebudou potřebovat postranní kolečka.


Tříkolka Be Move Classic Garden je vhodná pro všechny malé děti od 15 měsíců věku. Tato vesele barevná šlapací tříkolka na zahradu je vybavena praktickou vodící tyčí, kterou lze snadno odstranit. Pohodlné sedátko je výškově nastavitelné, jeho součástí je bezpečnostní pás pro snadné připoutání dítěte. Tříkolka je vybavena protiskluzovými kolečky a nastavitelnými řidítky.


Tyto pojízdné hračky rodičům zpříjemní každodenní procházky a děti doslova okouzlí! Procházky mohou být nyní delší a rodiče si spolu s dětmi užijí trochu pohybu navíc, což jistě ocení. Hračky můžete volit s ohledem na věk vašeho dítěte a na jeho schopnosti. Vychovávejte své děti tak, aby si pohyb užívaly, budou tak nejen zdravé, ale také šikovné!

P-DC1-WEB13