Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Kreativní sada Pixel Photo Art na tvoření portrétů aneb kouzla s pixely

Pixel Photo Art je zcela nový produkt renomovaného italského výrobce hraček, společnosti Quercetti, která vznikla krátce po 2. světové válce a během své téměř 70leté existence již svými inovativními výrobky přinesla dětem na celém světě spoustu radosti. Továrna stále sídlí na původním místě v centru italského Turína, a výrobky Quercetti se tak stále pyšní hrdým přídomkem „Made in Italy“, což je v hračkářském světě spíše výjimkou než pravidlem.

PixelPhotoHistorie mozaiky jakožto svébytného a na svou dobu převratného počinu ve výrobě hraček se datuje od 50. let minulého století, kdy se ve Francii objevila první mozaika pod názvem „Coloredo“. Alessandro Quercetti základní princip plastových kolíčků a děrované desky rozpracoval do řady modifikací a velikostí. Díky tomu patří mozaiky Quercetti k oblíbeným hračkám dětí na celém světě. Dnes již nabídka zahrnuje velké „knoflíkové“ soupravy pro nejmenší děti (Fantacolor Baby, Fantacolor Junior) stejně jako ucelenou řadu mozaik obsahujících kolíčky od 10 do 20 mm a doplňkové tvary pro děti předškolního a raného školního věku.

PixelArtInvence italských návrhářů hraček nezná hranic, a tak nakonec v duchu těch nejlepších renesančních tradic spojili hravost s uměním a vznikly Pixel Photo a Pixel Art – mozaiky umožňující malým i velkým spojit zábavu s výsledkem, který si nezadá s uměleckými díly francouzských pointilistů. A jak to celé funguje? Zakoupíte si produkt Pixel Art 4, Pixel Art 9 nebo Pixel Photo 16 a na stránkách www.pygmalino.cz kliknete na odkaz Pixel Art Bank. Vyberete si velikost fotografie (4, 9 nebo 16 desek), vytisknete si na barevné tiskárně předlohy a můžete začít „sázet“ své umělecké dílo z malých milimetrových kolíčků.

Nebyli by to však Italové, kdyby tento nápad nedotáhli k dokonalosti a neumožnili svým zákazníkům vytvořit si vlastní portrét, případně portrét svých nejbližších včetně čtyřnohých miláčků. Produkt nese název Pixel Photo a existuje ve třech základních variantách podle velikosti a počtu základních děrovaných desek: Pixel Photo 4, Pixel Photo 9 a Pixel Photo 16. K vytvoření portrétu pak stačí využít speciální program na www.pixelino.cz. Budete potřebovat pouze vlastní fotografii o maximální velikosti 5 MB, barevnou tiskárnu pro vytištění předloh a pak již „pouze“ špetku zručnosti. 

Kreativní sada Pixel Photo získala okamžitě po svém uvedení na trh cenu GRAND PRIX za nejlepší výrobek hračkářského veletrhu FOR TOYS 2015.

WEB2