Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Krtkovi kamarádi Ježek 28cm

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
399 Kč
330 Kč bez DPH

Krtkovi kamarádi Ježek 28cm

Ježek je oblíbená postavička z edice Krtek a jeho kamarádi. Nejvěrnější přítel krtečka, jehož "bodlinky" umí jen hladit a tulit, to přeci ví každý! Roztomilý a heboučký plyšák se stane v mžiku nejvěrnějším kamarádem každého, kdo se ho jen dotkne a uvidí ho. Hračka je vyrobena z velmi příjemného materiálu, který dětem navíc přináší i pocity tepla a bezpečí a díky výšce 28 cm osloví širokou skupinu nejmenších.

Klíčové vlastnosti

  • podporuje emotivní a citové schopnosti dětí
  • rozvíjí dětskou fantazii a zvídavost
  • velmi lehce se udržuje v čistotě
  • díky výšce 28 cm s ním mohou lehce manipulovat i malé děti
  • hračku využijí i ty nejmenší děti
  • každému prostoru dodá pozitivní atmosféru

Že bodlinky píchají? Ne a ne, zkuste sami!

Ježeček je nejveselejší a nejroztomilejší kamarád krtečka z kresleného, celosvětově proslulého seriálu, který milují už víc jak 60 let celé generace. Ježek je přítel, který krtkovi vždycky pomůže, poradí a pohladí ho. A že má bodlinky? Ty vůbec nevadí, protože jsou heboučké a čím víc jich je, tím víc jsou jemnější! A úplně stejný je i náš plyšový ježeček, který je vyrobený z měkké a na dotek neuvěřitelně příjemné plyše, která u dětí navozuje pocity bezpečí a tepla. Materiál se dá velmi snadno udržovat v čistotě praním a navíc vypadá pořád jako nový. 28 cm vysoká hračka je vhodná pro všechny věkové kategorie dětí, má precizní zpracování, nejsou na ní žádné malé ani ostré části a prošla atestem, takže se nemusíte obávat, že by se vaše děťátko při mazlení, olizování, nebo kousání zranilo, případně z hračky něco vdechlo. 

Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 0 let

Znáte z

Znáte z Krteček
Kód:  HRAmm260
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8590121459051
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB4