Obnovit stránku

LEGO Boost 17101

-11%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Skladem > 5 ks
4 499 Kč
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH

LEGO jede na vlně moderních trendů. Po veleúspěšné řadě LEGO Mindstorms přichází dokonalé LEGO Boost, které je určeno pro malé fanoušky stavění kostiček a jednoduchého programování. Stavebnice je obohacena o interaktivní a motorizované součástky, které děti zvládnou naprogramovat přesně podle svých představ. Robot, kočka, kytara, pásové vozidlo a stroj, který vyrábí mini modely – pět modelů v jedné papírové krabici pro maximální zábavu dětí, maminek i tatínků. Stačí jen rozbalit, sestavit vybraný model, nainstalovat LEGO aplikaci na tablet a programování aktivit a nekonečná zábava může začít. Aplikace pro tablet je ke stažení zdarma a obsahuje i návod na sestavení všech modelů.


Roboti reagují na lidský hlas, pohybují se všemi směry nebo rozpoznávají barvy. Udělají přesně to, co jim v aplikaci nastavíte. Pětinásobná radost v jednom balení. Nechte děti sestavit robota Vernieho, M.T.R.4, Guitar4000, kocoura Frankieho nebo AutoBuildera. Stavebnice LEGO Boost je určena do pokojíků ratolestí od 7 do 12 let.Robot Vernie

Robot Vernie mluví, jezdí dopředu i zpět, umí zatáčet a je i zdatným tanečníkem. Díky senzoru rozezná barvy i vzdálenosti. Na povel vystřelí velmi „nebezpečnou“ pružinu. A kromě toho je maximálně roztomilý.


Kocour Frankie

Kocour Frankie rád pije mlíčko ze své lahve, dokonale vrní, ladně se prochází a sleduje dění svýma velkýma očima. Je to gurmán – rád si smlsne na rybích kostech. Bude moc rád, když ho někdo pohladí. Jen pozor na ocas!


Guitar4000

Stát se na chvíli profi kytaristou? Bez problému! Stačí sestavit interaktivní LEGO Boost Guitar4000 a brnknout do „strun“. Díky naprogramovanému senzoru se spouští zvuk a efekty přesně podle pokynů v tabletu.  


AutoBuilder

Stroj, který dokáže postavit stroj? Tvrdá realita! Dá život tomu, co mu prostřednictvím aplikace zadáte. Stačí rozbalit krabici, sestavit AutoBuildera, naklikat program v aplikaci na tabletu a sledovat, jak vzniká minirobot nebo jiný pidi model z barevných kostiček.


M.T.R.4

Ovládněte Multi-Tooled Rover. Rozpohybujte ho, nechte ho vystřelit, jeďte tam a zase zpátky, ať se mu práší za pásovými koly. Tohle vozidlo se stane ozdobou každého dětského pokojíčku. Jen pozor na tatínky!  


Klíčové vlastnosti LEGO Boost 17101

Nový svět robotů, interaktivity a jednoduchého programování
Robot mluví česky
Pět LEGO modelů v jedné krabici
Ovládání robotů pomocí tabletu a zdarma dostupné LEGO aplikace v češtině
Obsahuje interaktivní motor, senzor barev a vzdálenosti
Stavebnice obsahuje 847 dílků
LEGO pro radost dětí od 7 do 12 let
LEGO Boost vyžaduje tablet s operačním systémem iOS 10.3 (a novějším) nebo Android 5.0 (a novějším). Pro kontrolu kompatibility svého tabletu navštivte stránky LEGO.

Obsah balení

840 LEGO dílků pro sestavení pěti modelů
LEGO Move Hub - interaktivní motor a senzor barev a vzdálenosti
Nízkoenergetické připojení přes Bluetooth (BLE)
Dva zakódované motory
Aktivační tlačítko
Vnitřní senzor náklonu a světlo
Balení neobsahuje tablet
4,7
hodnotilo 10 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Doporučený věk od 7 let
Počet dílků 847 ks
Řada Boost
Věkové rozmezí 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
Určení Pro kluky
Doporučený věk od 7 let
Kód:  LO17101
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5702015930000
Odkazy: Stránky výrobce