Stavebnice LEGO Classic

Ve stavebnici LEGO® Classic najdete základní i speciální kostky

Stavebnice LEGO® Classic vám nabídnou nejen základní kostičky vhodné pro začínající stavitele, ale i kostky s vyšší úrovní obtížnosti. Krom nich v sadách najdete i univerzální kolečka, ozubená kolečka a další speciální díly jako například oči, díky kterým bude stavění ještě pestřejší a zábavnější. Řada LEGO® Classic je zkrátka ideální mix pro všechny věkové kategorie.

Rozvíjejte kreativní myšlení s LEGO® Classic

Pestrost kostek LEGO® Classic vám pomůže rozvíjet kreativitu vašich dětí. Jediným limitem při stavění bude jen představivost – a tu mají děti neomezenou. Zvířátka, domečky, vesmírné rakety nebo příšerky, to vše můžou přeměnit na realitu. LEGO® Classic totiž nemá žádné hlavní téma, nabízí tak daleko více možností než ostatní tematické řady.

Klasické i speciální kostky LEGO Classic
Různé množství kostek v sadách LEGO Classic

Kolik kostek potřebujete? Se sety LEGO® Classic je volba snadná

Sady LEGO® Classic jsou pestré i co se týče počtu kostek. Největší sady mohou mít více než 1 500 ks – ideální volba na opravdu velké projekty. Ta nejmenší jich poté má do stovky. V menších sadách často najdete speciální dílky. Samostatně pak můžete pořídit podložky na stavění v různých barvách.

LEGO Classic pro děti od 4 let

Zabavte děti už od 4 let

LEGO® Classic je stavebnice určená pro děti od 4 let. Díky kostkám různé obtížnosti se budou hrou postupně rozvíjet. A vy můžete stavět společně s nimi.

Boxy a kufříky na LEGO Classic

I uklízení bude zábava

LEGO® Classic zakoupíte nejen v klasické papírové krabici, ale také v praktickém plastovém boxu nebo kufříku. Kostky tak budou mít vždy své místo, kam je uklidíte.

Inspirativní návody LEGO Classic

Inspirujte se v návodech

Pokud by vám náhodou došly nápady na to, co z kostek LEGO® Classic stvořit, využijte inspirativní návody. Jsou součástí balení nebo k dohledání na internetu.