LEGO Creator 3v1

LEGO® Creator rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku plus nabízí i zábavu

LEGO® Creator přináší nekonečné možnosti kombinací a tvorby nových modelů, čímž podporuje kreativní myšlení a fantazii. Stavěním různých modelů si děti osvojují základní principy inženýrského a architektonického myšlení. Učí se plánování, testování a modifikaci svých nápadů. Zároveň při spojování jednotlivých dílků se učí rozvíjet jemnou motoriku, jež je klíčová v raném věku. Děti si zde mohou vybrat mezi několika tématy, jako jsou budovy, dopravní prostředky, letadla, lidé, ale i pohádky či zvířata.

LEGO® Creator 3v1 nebo Expert? Vyberte si svou oblíbenou řadu

S LEGO® Creator 3v1 se můžete ponořit do světa vozidel, rozmanitých zvířátek či letadel. S touto řadou lze postavit rychlý sportovní vůz, následně ho změnit na roztomilé zvířátko, a pak ho proměnit v letadlo směřující k obloze. Každý set nabízí tři různé možnosti stavění, což znamená třikrát více zábavy a dobrodružství. Chcete-li zažít něco trochu složitějšího, pak je pro vás připravena řada LEGO® Creator Expert s detailními modely domů, vesmírných lodí, historických budov nebo luxusních aut. Nudit se tak rozhodně nebudete.

LEGO Creator Expert
LEGO Creator zvířata

LEGO® Creator je vhodné pro děti od 6 let

LEGO® Creator je navrženo tak, aby vyhovovalo různým věkovým skupinám. Zatímco stavebnice pro mladší děti od 6 let se zaměřují na jednoduché a hravé modely, stavebnice od 16 let nabízejí složitější a detailnější konstrukce, jež představují výzvu i pro zkušené fanoušky LEGO®. Od toho se odvíjí i počet dílků, pro děti od 6 let vybírejte stavebnice se 100 až 250 dílky, starší děti si hravě poradí i s 1 000 dílky.

LEGO Creator jednorožec

LEGO® Creator pro holky i kluky

Děti, ať už kluci nebo holky, mohou s LEGO® Creator prozkoumávat různé světy a stavět si vlastní dobrodružství dle své fantazie. Proto zde najdete fantastická zvířata, jako je jednorožec či drak, ale i reálné předměty, jako jsou auta, letadla či domy. Každý si tak přijde na své.

LEGO Creator box

Vášniví stavitelé si zamilují LEGO® Creator box

LEGO® Creator box je ideální pro všechny milovníky stavitelských výzev. Jedná se o bohatý balík různých dílků, který umožňuje nekonečnou kreativitu a variabilitu ve stavění. LEGO® Creator box nabízí možnost experimentovat.

LEGO Creator dům

Zábava pro všechny

LEGO® Creator není pouze pro děti, ale užijí si s ním mnoho zábavy i dospělí. Kreativní stavebnice totiž pomáhají odbourávat stres a napětí. Navíc finální modely jsou často esteticky působivé, že se mohou stát ozdobou jakéhokoliv interiéru.