Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

LEGO Disney 41154 Popelčin vysněný zámek

-19%
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
2 299 Kč
1 869 Kč
1 545 Kč bez DPH

LEGO Disney 41154 Popelčin vysněný zámek

Stavebnice LEGO Disney Princess jsou určeny pro všechny malé slečny. Přeneste se do pohádkového světa plného nejen princezen, ale i spousty dalších pohádkových bytostí, a prožijte s nimi spoustu nezapomenutelných dobrodružství na cestě za štěstím. Stavebnice LEGO rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost dítěte a představuje jednu z nejoblíbenějších dětských her. Navštivte s oblíbenou Popelkou její vysněný zámek. 

Klíčové vlastnosti LEGO Disney Princess 41154 Popelčin vysněný zámek

  • Vhodné pro děti od 6 do 12 let
  • Skvělá zábava pro všechna malá děvčata
  • Motivy oblíbených Disney pohádek a princezen
  • Rozvíjí kreativitu i fantazii dítěte
  • LEGO Disney Princess Popelčin vysněný zámek procvičuje jemnou motoriku
  • Počet dílků - 585

LEGO Disney Princess - Popelčin vysněný zámek

Zahrajte si na skutečnou Disney princeznu Popelku a krásného prince v jejich zámku. Připravte pro ně večeři v přepychové jídelně a poté je doprovoďte na otáčecí taneční parket na balkóně. Kdo se to tu chichotá? To budou drzé myšky! Najděte je a nakrmte je sýrem. Zajděte se podívat za Popelčiným hříbátkem a procvičte spolu přeskok přes překážky a tahání vozíku. Prozkoumejte všechny komnaty a temné úkryty v Popelčině pohádkovém zámku, stavte, přemísťujte a prohazujte dílky - je toho tolik, co můžete objevit! Přehrajte si své oblíbené scény z Disney Popelky nebo vymyslete svůj vlastní nový příběh. 

Obsah balení:
2 mini-panenky: Popelka a krásný princ, navíc figurky hříbátka a 2 myší
modulární třípatrový zámek s jídelním prostorem se stolem a židlemi, ložnicí a postelí, otočným krbem, balkónem s otáčecím tanečním parketem, kuchyní, šatnou a salónkem
záhon dýní
koňská překážka a vozík
doplňky: destička se skleněným střevíčkem, otevírací kniha, destička s pozvánkou, lahvičky s parfémy, drahokam, hřeben, mašličky do vlasů, croissanty, sušenky, sýr, dýně, láhev s vodou, hrnec na vaření, pánvička a brýle 

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 6 let

Lego

Počet dílků 585 ks
Řada Disney Princess
Téma Princezny, Mini panenky
Kód:  LO41154
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5702016111682
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB9