LEGO DOTS kreativní sady

Nechte své děti tvořit a vyjádřit, co mají rády s řadou LEGO® DOTS

Zajímají se vaše děti o módu nebo mají rády nové výzvy v podobě originálního tvoření? Sady LEGO® DOTS jsou rukodělné stavebnice, které po zábavném složení naleznou i využití jako boxy na tajná přání či přívěsky na aktovku. Děti zapojují nejen kreativní myšlení a fantazii, ale také své pocity, nápady, vkus a sebevědomí v tom, co se jim líbí nebo jakou mají náladu. Široká nabídka stavebnic LEGO® DOTS jim tak poskytne široké pole pro vyjádření sebe sama.

LEGO® DOTS – pestrobarevné doplňky pro nadšené kluky i holky

V pestrobarevném světě plném možností LEGO® DOTS na děti čekají tvořivé designerské boxy, módní náramky, ozdoby na tašky, ale i veselé rámečky, nášivky a mnoho vybavení na školní potřeby a poznámky. Máte doma malé designéry nebo nápadité slečny návrhářky, jež se chtějí pochlubit originálními věcmi, které si sami vyrobily? LEGO® DOTS jim nabídne potřebné náčiní i vyřádění.

LEGO DOTS pro děti
LEGO DOTS tvoření

LEGO® DOTS zaměřeno na tvořivé školáky a školačky od 6 let

Dětská představivost nezná mezí, proto jsou sady stavebnic řady LEGO® DOTS připraveny nabídnout širokou škálu doplňků, které si oblíbí všichni bez rozdílu pohlaví, zájmů i dovedností. Jednotlivé doplňky se snadno skládají a mají pestrou škálu barev i tvarů, jež potěší jak nejmenší, tak i velké školáky. Sady LEGO® DOTS proto tvoří skvělé dárky, malé odměny nebo osobitá věnování pro kamarády.

LEGO DOTS umění pro děti

Modely LEGO® DOTS jsou kompatibilní

Jednotlivé dílky DOTS jsou kompatibilní i s ostatními sety této řady. Dají se tak nekonečně přestavovat a vytvářet nová díla.

LEGO DOTS doplňky

Série doplňků k sadám LEGO® DOTS

Každou stavebnici LEGO® DOTS je také možné obohatit veselými ozdobami, jež lze dokoupit zvlášť ke každému modelu či šperku.

LEGO DOTS náramek

Kvalitní zpracování, které rozvíjí

Stejně jako ostatní řady je i LEGO® DOTS velmi kvalitně zpracováno s ohledem na rozvoj jemné motoriky a představivosti.

LEGO® DOTS: To není jen hračka

S LEGO® DOTS se vaše ratolesti téměř okamžitě ponoří do barevného světa plného legrace a fantazie. Tyto sady neslouží jen k zábavnému hraní, ale přináší i řadu výhod, které vaše děti posunou ve vývoji o kus dále.

  • Posilují u dětí sebevědomí.
  • Budují jejich tvůrčí schopnosti.
  • Rozvíjí fantazii a kreativitu.
  • Děti mohou zapojovat své pocity.
  • Přináší spoustu nápaditého hraní.

S LEGO® DOTS mohou děti ukázat své kreativní já

LEGO® DOTS je především o kreativitě vašich dětí, protože jim vkládají do rukou prakticky neomezené možnosti, jak vyjádřit své já pomocí barevných dílků a zvoleného podkladu. Hotové výrobky lze pak jednoduše kdykoliv změnit tak, aby korespondovaly s aktuální dětskou náladou či s oblíbeným stylem.


Co mohou děti tvořit s LEGO® DOTS? Náramky patří k nejoblíbenějším

LEGO® DOTS náramky patří mezi nejoblíbenější, protože oživí každé dívčí i chlapecké zápěstí. Tvůrčí sady obsahují především prázdný LEGO® DOTS náramek (nebo více náramků) v různých barvách, který děti zdobí barevnými destičkami podle vlastní fantazie a tvořivosti. Součástí mohou být i další veselé doplňky.

Nemají vaše ratolesti rády nudné a jednotvárné věci? Pak jsou pro ně ideální LEGO® DOTS ozdoby na tašku, které budou díky barevným dílkům veselé a oživí celý vzhled.


Děti milují LEGO® DOTS krabičky, šperkovnice, rámečky či přívěsky

Kromě náramků děti milují také různé kreativní LEGO® DOTS krabičky, šperkovnice, rámečky či přívěsky.

  • LEGO® DOTS rámečky jsou ideální pro všechny malé milovníky fotografií či různých obrázků. Pomocí kreativní sady si mohou ratolesti vyzdobit různé velikosti rámečků podle libosti.
  • LEGO® DOTS šperkovnice se hodí pro všechny malé princezny, které chtějí mít všechny své poklady přehledně na jednom místě a díky zámečku také v bezpečí. Výsledný design je plně v rukou dětí.
  • LEGO® DOTS krabičky představují nejrůznější stojánky, pořadače nebo například krabičky tajemství. Mezi nejoblíbenější patří stojánek na tužky LEGO® DOTS ananas nebo meloun.

Pokud jsou vaše děti nad míru kreativní a barevné dílky v dané sadě jim ani za mák nestačí, tak jim navíc pořiďte LEGO® DOTS doplňky, které obsahují nejen další barevné dílky, ale i dílky různých tvarů či motivů, díky čemuž budou výtvory naprosto originální.