Obnovit stránku

LEGO DUPLO Town 10870 Zvířátka z farmy

-20%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
259 Kč
207 Kč
171 Kč bez DPH

LEGO DUPLO Town 10870 Zvířátka z farmy

lego duplo

LEGO DUPLO
Zvířátka z farmy

Zábava na farmě

Vydejte se na farmu se stavebnicí LEGO DUPLO 10870 Zvířátka z farmy. Poznejte, jak žijí zvířátka na farmě a jak se o ně správně starat. Víte, jaké zvuky zvířátka vydávají a čím je krmit?

LEGO věk

Pro děti od 2 do 5 let

DUPLO town

Ze série Město (Town)

LEGO funkce

Rozvíjí dětské schopnosti


Duplo farma

Jak se žije na farmě?

Stavebnice LEGO DUPLO 10870 Zvířátka z farmy přibližuje dětem každodenní život na farmě a činnosti, které jej provázejí. Děti se naučí poznávat domácí zvířata, a také se dozví, jak se o ně starat.

Roztomilé figurky a spousta doplňků

V této stavebnici naleznete 4 LEGO DUPLO figurky zvířátek - kočičku, prasátko, kravičku a kuře. Děti si také vyzkouší postavit jednoduchý kurník, kam lze kuře uložit. Mezi doplňky patří rostlina, koryto, napajedlo, podstavec pro kočku a rýč. Celkem má stavebnice 16 dílků.

Duplo farma
Duplo farma

Vyzkoušejte další stavebnice DUPLO Město

V řadě přibližující dětem život ve městě - LEGO DUPLO Město naleznete také další zábavné stavebnice. Všechny jsou mezi sebou kompatibilní, dají se jakkoliv kombinovat a vzájemně propojit.

Podívat se »


Lego duplo logo

LEGO DUPLO je nekonečným zdrojem tvořivé zábavy pro všechny malé nezbedy od 1,5 až do 5 let. Kostky jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do malých ruček a aby byly zároveň absolutně bezpečné, a vy jste mohli nechat bez obav své děti hrát. S LEGO DUPLO mají rozhodně s čím! Pozorujte jak ti nejmenší staví nekonečné komíny, jednoduché domečky a mosty z klasických kostiček, nepotrvá dlouho a vytrénují svou jemnou motoriku natolik, že to zvládnou úplně samy. Starší děti si rády hrají na prodavače, farmáře, provozují Zoo, jezdí s auty, zkrátka pronikají do reálného světa formou hry a i v tomto období jim bude LEGO DUPLO se svým nepřeberným množstvím tématických stavebnic věrným společníkem.


4,5
hodnotilo 16 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 2 let

Lego

Počet dílků 16 ks
Řada DUPLO
Téma Zvířátka
Kód:  LO10870
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5702016111965
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB4