Stavebnice LEGO Duplo

Stavebnice LEGO® DUPLO® jsou studnicí společné zábavy pro děti i rodiče

Balení LEGO® DUPLO® představuje skvělou volbu první stavebnice pro děti od 1,5 roku, která jim umožní poznat svět kostek a konstrukčního stavění. Je to ideální vstupenka do říše kreativního tvoření a nikdy nekončící zábavy, do které se můžete zapojit i vy.

Bohatá nabídka stavebnic LEGO® DUPLO®

Stavebnice LEGO® DUPLO® přenáší skutečný i pohádkový svět do dětských pokojíčků. Ze široké škály tematických setů můžete vybírat jak z  autíček, vláčků či filmových hrdinů pro kluky, tak i z princezen, zvířátek nebo domečků pro holky. A pokud si nejste jisti, co zvolit, tak box s kostkami bude sázkou na jistotu.

Bohatá nabídka stavebnic LEGO Duplo
LEGO Duplo zaměřeno na nejmenší stavitele

LEGO® DUPLO® zaměřeno na nejmenší stavitele

Všechny kostky a speciální dílky LEGO® DUPLO® jsou z kvalitního plastu a navrženy tak, aby se dětem dobře držely a hra s nimi byla bezpečná. Jejich tvar a velikost jsou přesně uzpůsobeny pro malé ručičky. Vzniklé stavby pak vždy perfektně drží a zvládnou odolat i akčnější hře. LEGO® DUPLO® rozvíjí jemnou motoriku, stimuluje zrak a podporuje dětskou fantazii společně s kreativitou.

Témata od A po Ž

Témata od A po Ž

Od autíčka po žirafu. LEGO® DUPLO® patří mezi velmi bohaté řady stavebnic LEGO. Vybírejte z bohatého portfolia dopravních prostředků, zvířátek, domečků nebo pohádkových hrdinů.

Kompatibilní sety LEGO DUPLO

Kompatibilní sety LEGO® DUPLO®

Kompatibilita všech kostek LEGO® DUPLO® zaručuje, že hra s nimi nikdy nebude nuda. Vytvářejte originální modely podle své fantazie.

Hraní je zároveň učení

Hraní je zároveň učení

Při hře se stavebnicí LEGO® DUPLO® děti poznávají mnoho nového. Učí se poznávat barvy a tvary a u vybraných setů i číslice a písmenka.