LEGO Jurský svět

LEGO® Jurassic World™ inspirované filmy i seriály

Vzrušující sběratelské stavebnice LEGO® Jurassic World™ pro děti i dospělé nabízí propracované minifigurky hrdinů, toulající se dinosaury včetně T-rexů, triceratopsů nebo velociraptorů, slavné budovy, vědecké vybavení i laboratoře inspirované filmy a seriály o Jurském parku. Zahrajte si tak na některou z vašich oblíbených postav s LEGO® Jurassic World™, mezi kterými nechybí Alan Grant, Owen Grady, Dr. Wu a další parťáci z Jurského světa!

LEGO® Jurassic World™ potěší nadšence do filmů i vědy

V akčním světě LEGO® Jurassic World™ si můžete přehrát oblíbené scény, vytvořit si vlastní scénář, nebo se naopak plně položit do světa paleontologie na celé hodiny! Jednotlivé sady nabízí několik kultovních okamžiků, jako např. Útěk T-rexe, Útok gigantosaura či Hon na pteranodona, které si můžete znovu prožít, nebo dát prostor vlastní fantazii. Vybavení a laboratoře navíc poskytnou jedinečnou možnost zkoumat pravěká stvoření dopodrobna.

LEGO Jurský park
LEGO Jurassic World

LEGO® Jurassic World™ zaměřeno na děti i dospělé

Oblíbily si vaše děti Jurský park či některý z animovaných seriálů? LEGO® Jurassic World™ jim nabídne množství sestavitelných figurek, propracovaných vozidel i nepostradatelného vybavení každého malého vědce, které hrají všemi barvami a učí je poznávat svět. Nechybí ani dinosauři všech tvarů, velikostí a druhů spolu s mláďaty. LEGO® Jurassic World™ však nabízí kultovní zábavu, která snadno strhne i dospělé nadšence do Jurského světa.

LEGO Jurský svět

Ideální i pro začínající stavitele LEGO®

LEGO® Jurassic World™ usnadní začátky i malým stavitelům se speciálními sadami již od 4 let.

LEGO Jurský park

LEGO® Jurassic World™ rozvíjí kreativitu i fantazii

Od útlého věku LEGO® Jurassic World™ výborně rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i fantazii.

LEGO Jurassic World

Dinosauří zábava i pro malé vědce a vědkyně

Při hře na malé vědce se děti učí také druhy dinosaurů a procvičují své paleontologické dovednosti.

LEGO® Jurassic World™: Dinosauři vaše děti doslova uchvátí

Mají vaše děti rády dinosaury? Potom je jistě uchvátí nová kolekce LEGO® Jurassic World™ – dinosauři i hlavní postavy jsou navrženy podle kultovních filmů o Jurském světě. Ostrov plný dinosaurů se však snadno může stát terčem lidí s nekalými úmysly – pomohou vaše děti zachránit celý ostrov včetně hlavních hrdinů?


Co všechno naleznete uvnitř stavebnice LEGO® Jurský svět?

Stavebnice LEGO® Jurský svět přináší fascinující svět plný dinosaurů, se kterými vaše ratolesti zažijí zábavu i akční dobrodružství. Okouzlí je především mnoho barevných kostiček, dinosaurů, postaviček, aut, vrtulníků, výběhů, rostlin, budov, uspávacích pistolí i vysílaček – děti se tak snadno zabaví na dlouhé hodiny.


Jací jsou dinosauři uvnitř stavebnice LEGO® Jurassic World™?

Dinosauři jsou hlavními hrdiny stavebnice LEGO® Jurassic World™. Která stvoření v ní nesmí chybět?

 • Geneticky vytvořený Indominus rex,
 • hrůzostrašný T. rex,
 • nebezpečný a inteligentní Velociraptor,
 • létající Pteranodon,
 • mohutný Triceratops s rohy,
 • ještěří Dilophosaurus.

Jaký další geneticky upravený dinosaurus ovládl LEGO® Jurský svět? Indoraptor. Jednalo se o prototyp, který byl vytvořen podobně jako Indominus rex. Byl stvořen proto, aby sloužil jako zbraň, protože poslouchal všechny příkazy.


Co dále obsahuje LEGO® Jurský svět? Figurky dodají stavebnici příběh

Aby se vaše děti cítily jako na opravdovém ostrově plném pravěkých dinosaurů, jsou pro LEGO® Jurský svět figurky velmi důležité. Nechybí zde hlavní hrdinové Owen a Claire, vědec Henry Wu, padouch Vic a další postavy, bez kterých by to nebylo to pravé dobrodružství.


LEGO® Jurassic World™: T-rex i Velociraptor mají svou misi

LEGO® dinosauři uchvátí vaše děti díky několika různým příběhům, které mohou díky stavebnici prožít.

 • Setkání s Baryonyxem: Hon za pokladem,
 • Dilophosaurus na útěku,
 • T. rex vs. Dinorobot,
 • Triceratopsovo běsnění,
 • Útok Dilophosaura na hlídku,
 • Laboratoř Dr. Wu: Útěk dinosauřích mláďat,
 • Indominus rex vs. Ankylosaurus,
 • Útěk gallimima a pteranodona,
 • Velociraptor: Záchranná mise s dvouplošníkem.

LEGO® Jurský park přináší model kultovní brány původního parku

Pokud si vaše ratolesti oblíbili původní kultovní film Jurský park, budou nadšené z modelu světoznámé brány, kterou si snadno postaví díky stavebnici LEGO® Jurský park. Samozřejmě nechybí ani hrůzostrašný T. rex z kostek, bunkr Lana Malcolma, jídelna Johna Hammonda nebo velící středisko Raye Arnolda.

Celá řada LEGO® Jurassic World™ park obsahuje více než 3 tisíce dílků, 6 minifigurek a nesmí chybět také figurka mláděte dinosaura.


Speciální LEGO® dinosauři se hodí i pro malé dětské ručičky

Pro děti od 2 let jsou navrženi speciální LEGO® dinosauři, kteří se hodí i pro malé dětské ručičky. Konkrétně stavebnice LEGO® DUPLO® Dinosauří ZOO se skládá z velkých barevných kostek, které podporují vývoj i motoriku těch nejmenších. Děti si mohou postavit výběh s mláďaty a nechybí ani figurka hrdiny Graye.


Počítačová hra LEGO® Jurský svět potěší příznivce virtuálního hraní

Pro ty, kteří už neholdují stavění klasických stavebnic z kostek, je ideální volbou virtuální hra LEGO® Jurský svět. S touto hrou se děti doslova ponoří do dramatického příběhu na ostrově plném dinosaurů a pravěkých stvoření. Na jaké konzole je LEGO® Jurassic World™ hra vhodná?

 • LEGO® Jurassic World™ Xbox 360,
 • LEGO® Jurassic World™ PS4,
 • LEGO® Jurassic World™ PC.

Nechcete-li příliš zatížit rodinný rozpočet, ale přesto byste rádi svým dětem dopřáli LEGO® Jurský svět, bazar je perfektním řešením. Zajímají vás při nákupu názory ostatních zákazníků? Přečtěte si, co říkají na LEGO® Jurassic World™ recenze.