LEGO figurky témata
Objevte všechny skvělé tematické sady LEGO® Minifigurky

Stavebnice LEGO® Minifigurky nabízí zábavné tematické sady, díky nimž si děti mohou přehrávat veselé příběhy z poutě, scény z pohádky o Mimoních nebo se vrátit k Disneyho Mupetům. LEGO® figurky z tematických sad navíc provází řada doplňků, které obohatí vaše LEGO® sbírky o nové možností hraní. Vyberte si tematický balíček LEGO® Minifigurky ještě dnes a zažijte tu pravou zábavu.

Nepropásněte limitované LEGO® Minifigurky

Nejen zapálené sběratele kostičkové stavebnice potěší LEGO® Minifigurky z limitovaných edicí. Každoročně vychází unikátní série, jež nabízí 12 sestavitelných nevšedních postaviček na hraní či na výstavu. Nejnovější 23. série zaručuje celoroční zábavu s veselými svátečními minifigurkami. Nasbírejte všechny limitované LEGO® Minifigurky. Překvapení čeká v každém tajemném sáčku.

LEGO minifigurky 23
Sběratelské skříňky na LEGO figurky

Atraktivní sběratelské vitríny pro LEGO® Minifigurky

Vaše nejvzácnější či nejoblíbenější sběratelské LEGO® figurky si zaslouží vystavit všem na odiv. Pro vyvolenou partičku minifigurek jsou připraveny robustní prostorné vitríny, díky nimž budou postavičky v bezpečí před prachem. LEGO® sběratelské skříňky nabízí průhledná dvířka s 8 či 16 samostatnými přihrádkami. Fungují jako klasické LEGO® stavebnice, takže můžete vitríny skládat na sebe a nechat vaši sbírku rozrůstat.

Předměty s tématem LEGO figurky

LEGO® figurky všude, kam se podíváte

LEGO® Minifigurky vás budou provázet od rána do večera. Třeba takový stylový přívěsek s originální minifigurkou udělá parádu a přinese extra porci zábavy.

LEGO panáčci od 5 let

Minifigurky jsou tu pro děti starší 5 let

Série LEGO® Minifigurky je určena dětem starším pěti let. Mladším fanouškům stavebnice hrozí nebezpečí zalknutí, kolekce totiž obsahuje malé součástky.

LEGO panáček z plyše

Oblíbené LEGO® Minifigurky z plyše

LEGO® ale myslí i na nejmenší a připravilo zvětšené plyšové verze postaviček. LEGO® plyšový panáček bude skvělým parťákem do každého dobrodružství.

LEGO® figurky – tisíce nových příběhů

LEGO® figurky poskytují celou řadu možností pro nové i existující sestavy populární dánské stavebnice. Můžete rozvíjet příběhy tematických sestav, jako je LEGO® Friends či Ninjago, kombinovat LEGO® postavičky Star Wars a DC, nebo vytvářet zcela originální zápletky dle uvážení.


LEGO® figurky 20. série přináší rozmanité osobnosti

LEGO® figurky 20. série, to jsou výhodné sady, které obsahují hned několik náhodných postaviček s různými zaměřeními. V jedné sadě tak naleznete LEGO® figurky vojáků, astronauta, piráta nebo panáčka převlečeného za banán. Balení se rozlišují číslem kolekce a série.


Tematické sady – užijte si letní prázdniny nebo život piráta

Kromě sad s náhodnými postavičkami jsou k dispozici i takové, ve kterých každý LEGO® panáček zapadá do konkrétního tématu. Patří sem balení na téma letní prázdniny, pouť, dále sady obsahující figurky policie, zvířátek, LEGO® City figurky a řada dalších.


LEGO® postavičky inspirované filmy a komiksy

LEGO® postavičky inspirované světově proslulými hrdiny potěší nejednoho fanouška filmů, komiksů a knih. Můžete pokračovat v příběhu Harryho Pottera, cvičit novou generaci rytířů Jedi i zachraňovat svět v superhrdinské kápi.

  • LEGO® minifigurky DC zaujmou milovníky DC Comics a Supermana, Wonder Woman či Batmana.
  • LEGO® minifigurky Harry Potter představují dětského hrdinu s jizvou na čele, jeho kamarády a Bradavice.
  • LEGO® Start Wars přináší příběh z předaleké galaxie. Nechybí rytíři Jedi, Stormtroopeři nebo roboti.

Figurky inspirované filmy a komiksy jsou často k dostání s tematickým příslušenstvím, mezi které patří vesmírné lodě, skrýše superhrdinů nebo obří pavouci.


LEGO® panáčci – bez doplňků to není ono

LEGO® panáčci si skvěle rozumí s mnoha doplňky. Jaké mezi ně patří?

  • Desky a podložky slouží jako základ pro všechny LEGO® minifigurky.
  • Úložné boxy nabízí bezpečné místo pro úschovu i přepravu figurek a dalšího příslušenství.
  • LEGO® školní potřeby vám budou závidět všichni spolužáci. K dispozici jsou aktovky, batohy či penály.
  • LEGO® MAXI potřeby, to jsou hrnky, láhve nebo boxy na svačinu s krásnými motivy ze světa LEGO® stavebnic.

Sběratelské skříňky – pro nejvzácnější figurky

Sběratelské skřínky jsou určené pro vaše nejoblíbenější nebo nejvzácnější LEGO® minifigurky. Za čelními dvířky budou postavičky vždy na očích a zároveň chráněné před prachem. Skřínky jsou k dispozici v různých barvách a lze je připevňovat na stěnu či do existující LEGO® stavby.


Jak ušetřit? Pořiďte si LEGO® minifigurky z bazaru

Chcete vlastnit obrovské množství postaviček, ale nechcete utrácet za nové LEGO® minifigurky? Bazar skrývá nejen použité, ale mnohdy i jen rozbalené či zánovní kousky za zlomek původní ceny. Je tak ideálním místem k nákupu levnějších LEGO® minifigurek.