Obnovit stránku

LEGO Ninjago: Sen mladého bojovníka

Lego je známá firma, která se zrodila v roce 1932, kdy se postupně vyvíjela do dnešní podoby. Dnes je Lego nadnárodní firma, s jejichž kostičkami si hrají děti po celém světě (a vyrábí se mimo jiné i v České republice). Lego nabízí desítky nejrůznějších sérií včetně série Ninjago, která poprvé spatřilo světlo světa v roce 2011 a okamžitě si získala srdce všech malých kluků.     

lego ninjagoNinja je speciálně vycvičený voják ke špionáži a dalším speciálním úkolům. Nejde o žádné moderní umění, ninjové pocházejí z Japonska ze zhruba 6. století. Díky svému umění plížení a boje se stali legendami, které se často objevují ve filmech a komiksech. Není divu, že je všichni mladí kluci zbožňují. Proto přišlo Lego s touto speciální edicí, aby mohlo každé dítě vlastnit svého ninju a prožívat neuvěřitelná dobrodružství. 

lego ninjagoV sérii Ninjago můžete zakoupit nejrůznější hrdiny z originálními schopnostmi. Ať už si pořídíte bojovníka Kai s jeho Technobřitem a novou ninja raketou či ninju Cola a Nindroida v obávaném Hoveru, což je šílený stroj s velkým ozubeným kolem, který se řítí zničit Cola, dobrodružství je jisté. Jak to jenom dopadne? To už je na vás!

P-DC1-WEB04