Zajímavé postavy LEGO NINJAGO

Vydejte se do světa nindžů s LEGO® NINJAGO®

Přeneste se na dálný východ za bojovníky z říše LEGO® NINJAGO®. Součástí stavebnic jsou nejen postavy nebojácných nindžů, ale také posvátné chrámy, různá vozítka, lodě a letadla. LEGO® NINJAGO® v sobě ukrývá spoustu nástrah. V domácí bitvě o bájnou říši nebude nouze o velkolepé souboje. Drak, had nebo robot, to jsou soupeři, se kterými si poradí jen ten nejlepší nindža.

Inspirujte se oblíbenými příběhy LEGO® NINJAGO®

LEGO® NINJAGO® vzniklo na základě stejnojmenného animovaného televizního seriálu. Vysílá se už od roku 2011. Těmito příběhy se mohou děti při hře inspirovat a využít přitom oblíbená místa, zvířata i postavy. Mezi hlavní LEGO® NINJAGO® postavy patří nindžové Kai, Nya, Lloyd, Zane, Cole nebo Jay, záporák Garmadon, král podsvětí Samukai a řada dalších postav jako je Nadakhan či Pythor.

LEGO NINJAGO jako inspirace seriálem
LEGO NINJAGO je dobrodružné i poučné

LEGO® NINJAGO® přináší vzrušující dobrodružství

Stavebnice LEGO® NINJAGO® jsou skvělým dárkem pro akční děti. S nindži a jejich pomocníky se mohou ponořit do vzrušujících dobrodružství a stát se statečnými hrdiny, kteří ctí pozitivní hodnoty, jakými je přátelství a pomoc druhým. Stejně jako oni se naučí zdravé sebedůvěře a snaze o seberozvoj. Chrám Spinjitzu je ideální místo pro přípravu nindžů na boj proti zlu. Pod vedením moudrých mistrů se zde mimo jiné naučí i starodávné ninjovské bojové umění.

Stavebnice LEGO NINJAGO pro malé i velké

Zábava pro děti i dospělé

S LEGO® NINJAGO® si vyhrají děti už od 4 let. Pro ty nejmenší jsou určeny stavebnice s menším počtem dílků. Větší sady jsou pak pro starší děti i dospělé fanoušky.

Zahrajte si LEGO NINJAGO hry

Hrajte si i virtuálně

Díky své oblibě dostalo LEGO® NINJAGO® podobu hry na PC i herní konzole Xbox a PS. Případně si ji můžete užít i v oblíbené mobilní verzi.

LEGO NINJAGO zpracované do detailu

Propracované do detailu

Aby se děti vžily do hry s LEGO® NINJAGO® opravdu dokonale, jsou postavičky, vozidla i budovy propracované do toho nejmenšího detailu a nechybí žádný doplněk.