Obnovit stránku

LEGO novinky roku 2015: Nové stavebnice, které musíte mít!

Nový rok je vždy plný očekávání, těšíme se na nové události a zážitky. Těšit se ale také můžeme na nejnovější stavebnice LEGO, které si pro nás firma připravila. A opět jde o oblíbené edice, které můžeme použít jako doplněk ke stávajícím anebo si postavit úplně nový svět.   

Stavebnice LEGO je určena jak pro menší děti, tak pro ty starší, které někdy musí bojovat se svými rodiči, kdo si se stavebnicí bude hrát. Bojovat tak můžete o nové stavebnice z edice Star Wars a pořídit si Wookieeskou válečnou loď. Pokud milujete spíše architekturu, je pro vás připravena exkluzivní edice Architecture, například Studio.

Pro malé slečny, které milují svět pohádek, můžete pořídit speciální edici Duplo, která je určena pro děti od 2 let. Co by vaše malá princezna řekla na nádherný Královský hrad? Potěšte svou malou slečnu nádherným hradem či zámkem, kde se plní veškeré sny a přání! Stavebnice bude při stavění rozvíjet její fantazii a zároveň si užije mnoho zábavy s princeznou Sofií.

LEGO nezapomíná ani na menší kluky. Těm se bude nejvíce líbit edice City Policie, kde lze nalézt nejrůznější zločince a zároveň ruku zákona, policii. A rozhodně nepůjde jen o obyčejnou akci, protože na scénu přijde Zadržení vznášedlem! To bude dobrodružství! Tato stavebnice je určena pro děti od věku 5 do 12 let, takže se jen tak neokouká a lze ji hrát i se staršími či mladšími sourozenci.

Prozkoumejte nejnovější edice LEGO pro rok 2015!

P-DC1-WEB14