Stavebnice LEGO 4

Nejoblíbenější LEGO® série pro děti od 4 let

LEGO® sady jsou nejlepšími didaktickými hračkami pro předškolní děti a slouží také jako perfektní dárek. Mezi nejoblíbenější patří jednoznačně LEGO® CityLEGO® Classic, ze kterých mohou děti postavit vše, na co si vzpomenou a vymyslí mnoho zajímavých příběhů.

LEGO® svět klukovských snů pro pokročilejší

Pro všechny malé milovníky Star Wars je ideálním dárkem LEGO® Star Wars™, kde mohou poznávat Světlou i Temnou stranu Síly a bojovat se zlem. LEGO® NINJAGO® kluky zavede mezi nebojácné nindži a se superhrdiny se setkají v řadách LEGO® Super Heroes. LEGO® Minecraft® přináší malým stavitelům prvky ze stejnojmenné online hry.

LEGO 4 pro kluky
LEGO od 4 let pro holky

LEGO® svět pro 4–6leté holčičky

Co vybrat pro malé holčičky? Pro všechny princezny je určené převážně LEGO® Disney Princess™. Vyskytují se zde postavičky jako Elsa a Olaf, Ariel či Popelka. LEGO® Friends přivede holčičky do světa pěti kamarádek, kde se naučí, jak důležité přátelství v životě je a seznámí se s běžnými životními situacemi. V neposlední řadě například LEGO® Gábinin kouzelný domek se spoustou pokojů, ve kterém si ratolesti užijí spoustu zábavy.

LEGO Friends figurky

Figurky přináší větší zábavu

Díky široké škále stavebnic LEGO® od 4 let, získáte spoustu (mini)figurek, se kterými bude hra skutečně rozmanitá.

LEGO Friends set

Kompatibilní sety stavebnic LEGO®

Jednotlivé stavebnice LEGO® jsou spolu navzájem kompatibilní. To znamená, že váš herní svět může vypadat skutečně jakkoliv.

LEGO Friends stavebnice
LEGO® děti sbližuje

LEGO® miluje každé dítě, a tak díky němu a vzájemné kompatibilitě mohou vznikat nová přátelství.