LEGO 6+

LEGO® od 6 let mohou děti stavět kostičku po kostičce

LEGO® od 6 let je vhodné pro děti školního věku, které milují stavění a objevování nových světů. Při hraní s LEGO® děti rozvíjejí motorické dovednosti, učí se řešit problémy, a hlavně rozvíjejí svou kreativitu a fantazii. Ať už mají vaše děti rády rychlá auta, vesmírné lodě nebo zvířátka, LEGO® od 6 let nabízí něco pro každého. Pro podrobnější pomoc s výběrem se koukněte na článek Jak vybrat stavebnici LEGO.

Prozkoumejte různorodé stavebnice LEGO® od 6 let

LEGO® od 6 let nabízí rozmanitá témata pro každého malého stavitele. Zapracovat na svých společenských dovednostech mohou děti s LEGO® Friends. Pro milovníky akce je zde LEGO® City, LEGO® Marvel, LEGO® Ninjago nebo LEGO® Star Wars. Ti, kdo mají rádi hry, budou nadšeni z LEGO® Minecraft nebo LEGO® Super Mario. Pro ty, co milují kreativitu, je zde série LEGO® Dots. Každá série přináší unikátní charaktery a příběhy, což je zárukou nekonečné zábavy a objevování.

LEGO 6+
lego od 6 let kluk

Vesmírné lodě i dinosaury představí dětem LEGO® od 6 let

LEGO® stavebnice od 6 let umožní dětem vytvářet svět plný aut, zvířátek, superhrdinů a mnoho dalšího. Ať už máte doma malého stavitele autíček, zvířátek nebo raket, LEGO® od 6 let nabídne pro každého něco. Stavebnice LEGO® pro dívky od 6 let mohou zahrnovat zvířátka nebo domečky. LEGO® pro kluky od 6 let nabídne stavebnice jako jsou policejní stanice, sportovní auta nebo vesmírné lodě.

lego 6 let kluk

Výtvory ze stavebnice LEGO® od 6 let

Máte doma malého snílka, který se rád ponoří do vlastních příběhů? Stavebnice LEGO® od 6 let představuje perfektní základ pro dětskou představivost.

LEGO 6+

Bezpečí je u stavebnic LEGO® od 6 let zaručené

Všechny kostičky stavebnic LEGO® od 6 let jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a jsou také testovány, tedy jsou zcela bezpečné pro děti.

lego 5-6 let

LEGO® od 6 let vytváří hravější prostředí

LEGO® od 6 let jsou skvělým způsobem, jak vylepšit dětský pokojíček. Fungují totiž také jako perfektní dekorace do pokoje malého stavitele.